Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
11

Голосів "проти"
12

Коментарі
Vladimir   | 18.11.2008 21:56
1. Вряд ли автор знает, о чем беседовали окружение Ющенко с ним в 2004г. Зачем свои фантазии представлять как основание статьи?
2. Аденауэр никогда не был сильным Канцлером, вся его сила, на самом деле, основывалась на американских войсках, либерпализме Эрхарда и согласии немцев тяжким трудом искупить грех фашизма, которй они, в массе своей, осознали. Никакой сильной руки там и близко не было.
3. Сильная рука в Украине – это крах надежд на цивилизованную жизнь, вовзрат к заколдованному кругу Диктатор – Застой – Перестройка – Диктатор.
4. Соотношение доходов определяется не договором, а устройством рынка, егоразвитием. Демократия даст выравнивание доходов, а не выравнивание – демократию.
Никита   | 18.11.2008 22:02
Розмови про те, що "сильна рука" – загроза українській демократії – це обман. По – перше "сильна рука" – це не обов'язково рука міні-гітлера чи мілі-сталіна. "Сильна рука" може бути схожою на руку Конрада Аденауера. І повинна бути такою.
Тобто все-таки – за логікою автора – 50 на 50 міні-сталін чи міні-аденауер: (
  | 18.11.2008 22:22
Який же це месія, коли він не семіт. Чи семіт?
  | 18.11.2008 22:24
Та все нормально. Коли ви вже стогнати перестанете? ПРАЦЮВАТИ ТРЕБА!
  | 18.11.2008 22:31
На кого?
Ekain   | 18.11.2008 22:31
А ніхто не задавався питанням, що люди розімили під "сильною рукою"? Може таки дійсно не диктатора, а людину, як кажуть на Заході, з політичною волею?
  | 18.11.2008 22:50
Ekain:
А ніхто не задавався питанням, що люди розімили під "сильною рукою"? Може таки дійсно не диктатора, а людину, як кажуть на Заході, з політичною волею?
Авторові +. І Вам також. Яка різниця як будуть називати? Он Тетчер прозивали Залізною Леді, а Бісмарк був такої само якості Канцлером і тд. Суть в тому, що мусить з'явитися людина, яка врешті-решт візьме на себе відповідальність за долю нації і країни. Буде ним Ющенко чи ні є другорядним питанням. На мою думку Ющенко швиденько переріс дитячу інфекцію "месіанізму", а його дії тепер є радше дуже виваженими. Але повторюю, справа не в персоналіях, а в нагальній необхідності для збереження нашої Державності такої особистості.
ЗЕРО   | 18.11.2008 23:04
Навпаки в очах людей пан Ющенко був мессією,добрим царем,який прийде до влади і сам все зробить і засяє сонце,і людям не треба буде працювати достатньо буде сказати "крекс-пекс-фекс" і УСЬО "РАЙ НАСТУПИТЬ НА ЦІЙ БЛАЖЕННІЙ ЗЕМЛІ".А хрєна вам,ніякий він не СУПЕРМЕН,не БЕТМЕН і ще разних там...МЕН.Тепер про "сильну руку",мені треба не "сильна рука",а міцна демократія і розвинуте українське суспільство,міцні профсоюзи,право на висловлення думки суспільством і адекватної реакції державними структурами,а "сильна рука","накачена нога",гарний прес" мені на хрєн не потрібні.Тепер про позитив,поділяю думку автора про Мела Гібсона,у самого така думка з*явилась десь місяць тому,причому про М.Гібсона.
sane   | 19.11.2008 00:24
Ekain:
А ніхто не задавався питанням, що люди розімили під "сильною рукою"? Може таки дійсно не диктатора, а людину, як кажуть на Заході, з політичною волею?
У поклонников Ющенко одна страшилка – диктатор, который якобы антиющенко. Но Ющенко хуже диктатора – он, хоть и безвольный, но самодур. То, что произошло с Украиной за его правление, говорит об этом лучше всяких слов. Если кое-кто склонен видеть в этом бардаке демократию, это его проблемы.
Согласен с Ekain'ом.
Vladimir   | 19.11.2008 00:49
Ekain18.11.2008 22:31 Если Вы, прочитав статью, не сделали вівода о том, что автор имел в виду под сильной рукой, то это характеристика статьи, не правда ли? Всякий термин имеет свое понимание, не сводимое к семантике употребленных слов. А еще есть отечественная традиция. Под сильной рукой она понимает вполне конкретную вещь. Даже если ее (эту вещь) назвать словом "Тэтчер", то это будет не реальная Тэтчер, а опять супермен, всех плохих наказавший, всех хороших накормивший и т.д.
Vladimir   | 19.11.2008 00:52
sane, а причем тут Ющенко?
sane – А я всегда о нем думаю.
Правление Ющенко" – это произносит человек, который любую его критику в адрес Премьера встречал потоком истерики. Правитель, который не то что правит а критиковать другого, который правит, не имеет права.
А что такого произошло с Украиной? Несмотря на все потуги кандидатов в "сильные руки", пока еще ничего плохого. В немалой степени, благодаря ненависному Вам "безвольному самодуру".
  | 19.11.2008 07:48
Ющенко може бути предтечею тільки краху України, як держави. Він може бути ще взірцем – як не можна керувати державою.
Олександр Терен
Максим 'Вихор'   | 19.11.2008 08:22
Стаття дещо сумбурна, але щодо Гібсона згоден:) Звісно, це не дуже патріотично, але після "Богдана Зіновія Хмельницького" я вже й не знаю, що гірше: віддавати нашу історію на поталу іноземному режисерові чи самим знімати таке жалюгідне "кінішко"?
  | 19.11.2008 08:57
БЕЗ снятия НЕПРИКАСАЕМОСТИ и деп.ЛЬГОТ-не будет ВОЗРОЖДЕНИЯ,хи-хи!

Имеем-проклинаем,теряем-вспоминаем и плачем,хи-хи!!

БАБУШКА!-Ну почему мы такие,аж больно смотреть и слушать?-Дык уж много у нас развелось УКРАИНОШЛЁПОВ,которым нужна сиюминутная карманная выгода и полное отсутствие стратегического мышления!-Дык почему Ющенкофаги
не назовут,того кого хотят,шобы был предмет дискуссии?-Дык они не ведают,шо
творят!
Эх,Украина,
Куды ты котишься,
Попадёшь к Маскве опять,
Ужо не воротишься!!!
УКРАИНА-не ДРЕМЛИ,МЕДВЕДЬ ужо ОКЛЕМАЛСЯ,из леса ВЫШЕЛ!!!
Привет из Беловежской пущи-вам шлёт Лука Избушкинъ)))
  | 19.11.2008 09:00
ANONIM:
Ющенко може бути предтечею тільки краху України, як держави. Він може бути ще взірцем – як не можна керувати державою.
Олександр Терен
Олександре, Ви дарма так кажете! Ви самі з часом добре зрозумієте чрму луплять саме по Ющенку. Шкода що до істини люди доходять через свій біль.
Перегляньте брошурку за авторством Ліни Костенко."Гуманітарна аура нації або дефект головного дзеркала" Лекція прчитана в Національному університеті "Києво-Могилянська Академія" 1 вересня 1999 року. (видавець Київ ""Києво-Могилянська Академія" " 2005 рік
Олександре,Ви продивіться. По інакшому СВІТ починаєш бачити.
Львів"янка.