Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/ukr/politics/49228e8f22bfd/

Наша Україна проти перейменування вул. Луначарського на В.Чорновола, однак підтримає Велику Перспективну

Дмитро Сінченко | 18.11.2008 11:44

12 листопада КОО "Молодий Народний Рух" направив заяву міській владі, в якій виклав свої пропозиції щодо міської топонімічної політики. Молоді рухівці запропонували перейменувати вулиці в центрі міста та додати до бюлетеню на міському референдумі ще два варіанти історичних назв: Ексампей та Новокозачин.

Наша Україна проти перейменування вул. Луначарського на В.Чорновола, однак підтримає Велику Перспективну
Представник нашоукраїнців у міській раді Олександр Дануца виступив проти реалізації більшості внесених пропозицій – зокрема – проти перейменування вул. Луначарського на В.Чорновола, однак пообіцяв підтримати повернення назви Великої Перспективної вулиці К.Маркса. "В цьому питанні ми маємо спільну позицію – і я впевнений, що міська рада проголосує за нього так само злагоджено, як і за референдум!" – заявив політик.

Події прокоментував Голова КОО "Молодого Народного Руху" Дмитро Сінченко: "Мені не зрозуміла позиція подвійних стандартів, яку застосовують представники "демократичних сил" нашої міської ради. За них голосували патріотично налаштовані мешканці міста – а вони відмовляються виконувати їхні очікування – очікування своїх виборців... це нечесно! Олександр Дануца очолював свого часу Молодий Рух, і, по ідеї, ми мали би бути однодумцями, але я дивуюсь, наскільки "місце сидіння" може визначити точку зору людини... сьогодні, на жаль, т.зв. патріоти (БЮТ та НСНУ) лобіюють інтереси проросійських шовіністів і намагаються повернути нашому місту імперські колоніальні назви! І це відбувається в першу чергу через небажання заглиблюватись і детально вивчити дане питання. Це недалека позиція!

Але ми сьогодні маємо ще один шанс перевірити ще одного потенційного кандидата на посаду міського голови на послідовність та принциповість. Нагадаємо, що діючий мер не дотримався свого слова перейменувати вулицю Луначарського на Чорновола, хоча заяви були подібними до сьогоднішніх слів нашоукраїнця."


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua