Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
-3
Рейтинг
-3


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
6

Коментарі
  | 18.11.2008 14:20
Що Велика Перспективна в Кіровограді, що Большой Коммунистический Тупик – у Москві – те саме яйце, тільки в профіль.
Боїться влада на місцях свіжого повітря, тому і витягує пронафталінені назви.
А ось у Харкові будується памятний знак Голодомору на вул. Радянській – оце "конкретний" нонсенс!
Никита   | 18.11.2008 14:48
сьогодні, на жаль, т.зв. патріоти (БЮТ та НСНУ) лобіюють інтереси проросійських шовіністів і намагаються повернути нашому місту імперські колоніальні назви
Це жахливо!
Раніше Ви писали, що вас підтримують
Дмитро Сінченко | 21.10.2008 16:48
Підтримують УНП, Рух, Єдиний Центр, ВО "Свобода", КУН, УНА-УНСО та КПУ, але за Єлисаветград – НСНУ, БЮТ, Парія Регіонів, ліберали та БЛ... всі вони мають більшість в міськраді...
Це не помилка – комуністи Кіровограду на вашому боці?
  | 18.11.2008 15:42
Комуністи (і частково соціалісти) не підтримують – а виступають проти референдуму. Ми ж виступаємо проти ТАКОГО безальтернативного підходу до топонімічної політики – коли пропонують шило на мило – Кірова на Єлисавету...
Дмитро Сінченко   | 18.11.2008 15:44
попередній коментар – мій.
  | 18.11.2008 18:19
Пам"ятаю, на туманній зорі перебудови та гласності друзі привозили мені кіровоградську пресу, де це місто йменувалося не інакше, як Златополь. І доводилось, що то є старовинна автентична назва Кіровограду. Я щось явно пропустив: (
  | 18.11.2008 19:16
Пропоную перейменувати Кіровоград в Кірослав і встановити не центральній площі пам"ятник Кірі – менту з російського серіалу "Вулиці розбитих ліхтарів":))))))))
  | 18.11.2008 19:19
ANONIM:
Пропоную перейменувати Кіровоград в Кірослав і встановити не центральній площі пам"ятник Кірі – менту з російського серіалу "Вулиці розбитих ліхтарів":))))))))
Або просто невідомому кірюхі:)))))
  | 18.11.2008 22:24
Вулиця Тарасика Чорновола. Се по свідомому!
Дмитро Сінченко   | 19.11.2008 10:45
До чого тут Тарасик? Протри очі і ще раз перечитай!
  | 1.03.2009 22:37
наше місто було назване на честь святої Єлисавети.Ну молдован Дануца цього напевно не знав.