Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

ФРІ: "Міліція жорстоко побила протестуючих проти підвищення тарифів у метро"

Лебедь Михайло | 10.11.2008 11:52

-4
Рейтинг
-4


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
6

Київська "ФРІ" стверджує, що 9 листопада міліція жорстоко побила свідків та учасників акції протесту проти підвищення тарифів у столичному метрополітені...

ФРІ: ''Міліція жорстоко побила протестуючих проти підвищення тарифів у метро''
Працівники міліції жорстоко побили затриманих під час громадської акції протесту проти підвищення тарифів у столичному метрополітені, стверджує Київська міська організація Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Фундація регіональних ініціатив" ("ФРІ"). За інформацією молодіжної організації, вчора, 9 листопада, міліція у особливо грубій формі затримувала мирних протестуючих, перехожих та журналістів.

"Зокрема, одного з молодих хлопців на очах у свідків тягнули за волосcя, били ногами та палицями," – стверджують у"ФРІ".

У офіційному зверненні до Міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка Київська "ФРІ" вимагає пояснень з приводу дій працівників міліції, а також вимагає провести службове розслідування та покарати винних у відповідності до норм чинного законодавства.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном +380681217741

Фото: Тимур Ібрагімов

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua