Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Yes We Can!

Станіслав | 5.11.2008 07:32

1
Рейтинг
1


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
3

Світ у ці хвилини прикутий до телевізорів. CNN, BBC, дивляться ті, хто розуміє англійську мову. Дивитися картинку американських виборів одна задоволення, зрозуміти цифри, проценти на екрані телевізору практично неможливо – складна система підрахунку по штатах. Українські вибори якраз навпаки: напружена картинка, зато простий зрозумілий підрахунок.

CNN цього разу підкресленно кольоровий. Ведучі переважно молоді афромериканці. З чого б це?:-) Звісно чому – Америка ось ось розродиться першим кольоровим президентом. Ще років п'ять тому про таке і не мріяли. Дійсно, а хто? Ось він хто – Барак Хуссейн Обама без п'яти хвилин президент прекрасної Америки. Любіть і жалуйте. І полюбимо, Барака полюбити легко. І гворить він розумно і красиво, і енергійний, і знає чого хоче.

ВВС також останні дні рясніє молодими ведучими. Переважно білими, але посадити старих дикторів перед телевізором на ВВС не насмілилися. Це буде вже занадто контрастно до Барака, який домінує на англійських каналах як Девід Бекхам на обкладинках журналу American Soccer. Америка знову захопила цей світ, принаймні його увагу. Тому, що заслужила на цю увагу.

В Україні формат a la Obama намагається підігнати лише програма Шустер Live. І хоча часи білою красуні Мерлін Монро давно минули все одно ця жінка з розкішнити формами в червоному "Хочу Обаму" це вдалий експеримент. Зарахуємо цю спробу пану Савіку як плюс. Він принаймні спробував. Спробував вирівняти свою прогаму, свій проект з тією лінією розвитку, якою живе і дихає весь сучасний великий глобальний світ.

ПС. Коли я дописував останній рядок цієї короткої замітки на екрані мого телевізора, на екранаї всіх телевізорів світу з'явивися ELECTED PRESIDENT Барак Обама: "Yes We Can!!!!" Барака Обаму обрано президентом США і він виступає в Чікаго. В Чікаго де Ukrainian Village і тисячі українців. Світ єдиний, світ один! Поздоровляю всіх!

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua