Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/ukr/politics/490b236608655/

наступ Російського імперіалізму

Дмитро Сінченко | 31.10.2008 17:25

22 жовтня 2008 року Кіровоградська міська рада ухвалила рішення про винесення на референдум питання перейменування міста на Єлисаветград.

наступ Російського імперіалізму
22 жовтня 2008 року Кіровоградська міська рада ухвалила рішення про винесення на референдум питання перейменування міста на Єлисаветград.

Антиукраїнські сили нашого міста вже двічі робили спробу проштовхнути цю абсурдну назву, прикриваючи загарбницьку політику нашого північного сусіда – Росії – ширмою т. зв. "святості" цієї назви. Але історичні джерела достеменно не вказують, чи назвали місто в честь цариці Єлизавети, чи в честь її янгола-охоронця. Намагання назвати наше місто іменем російської цариці, що продовжувала імперську політику Петра 1 щодо України – споруджуючи фортеці для контролю над запорізьким козацтвом і покладаючи витрати на її створення на українське населення, не можуть бути підтримані мешканцями нашого міста. Цей крок стоїть в одному ряді зі спорудженням пам'ятників цариці Катерині 2-й в Одесі та Сімферополі і нищенням українських монументів у Харкові, Полтаві і Севастополі. Окрім того, ми маємо підозру, що кошти, виділені міськвиконкомом на проведення референдуму, будуть поділені між його ж членами!

Враховуючи ті факти, що на референдум виноситься лише два варіанти назви – поганий і ще гірший, враховуючи несприятливу економічну ситуацію в державі та погану обізнаність мешканців стосовно історії міста, варіантів назв і відсутність громадського обговорення (з використанням таких демократичних механізмів, як громадські слухання, дебати, дискусія у ЗМІ) – Національний Альянс виступає проти проведення референдуму в пропонованому вигляді. Даний референдум є не на часі, і його результат заздалегідь відомий – НІ Єлисаветграду!

Національний Альянс висловлює своє цілковите обурення таким ганебним рішенням і закликає негайно його скасувати.

У випадку ігнорування цієї вимоги організація збирається провести акції протесту проти даного рішення, але до вимог протестуючих будуть додані відставка міської ради та міського голови і проведення перевиборів до цих органів місцевого самоврядування!


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua