Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
18
Рейтинг
18


Голосів "за"
23

Голосів "проти"
5

Коментарі
Никита   | 31.10.2008 18:08
Тримайтеся, Дмитро, борітеся – й поборете!
  | 31.10.2008 18:21
Никита:
Тримайтеся, Дмитро, борітеся – й поборете!
А я, типа, во Франции за вас кулачки подержу...:) Так Никита?
fish
Киянин   | 31.10.2008 18:43
Рибонько, – тримайте кулачки по відношенню Сакт-Перербургу в Ленінградській області, чи Екатеринбурга в Ульянівській!
Може тоді ідіотиз ситуації дійде до ваших двох кіндер-сюрпризів?

А стосовно Кіровограду ми якось без Ваших порад обійдемося...

Дмитре – допоки народ не зрозуміє необхідність змін, – ніяки зміни не наступлять! Проте коли настане час, – зміни все одно відбудуться!
Тому нараз головна проблема – просвіта народу...
Щасти Вам!
  | 31.10.2008 19:02
Киянин:
А стосовно Кіровограду ми якось без Ваших порад обійдемося...
Киянин, вы уединения ищете или вам погоны дали поносить?
fish
ЗаХар   | 31.10.2008 19:48
Дмитре, на Вашу думку – чим реально могли б допомогти Альянсу жителі інших міст?
Leon   | 31.10.2008 20:09
На перейменування міст, сіл дозвіл дає Верховна Рада. А їй не до цього, і найближчим часом – теж, та й у подальшому. Та на цьому не варто заспокоюватись.
Киянин   | 31.10.2008 20:58
Рибонько, – швиденько до капітана за новими методичками!
Бо життя таке мінливе, – Ви завжди запізнюєтеся...
Тому і "внеочередное" Вам не дали!
Співчуваю...
А стосовно мене не переймайтеся, я ніколи не служив, не служу і не буду служити, як би це для Вас неприродньо не звучало!
Розслабтеся і прийміть дійсність як вона є!...
Wasil   | 31.10.2008 21:56
таке питаня...-, є про це надруковано в газетах? Знають люди в Україні що діється?
  | 31.10.2008 22:56
Свідаміте, бєгом жєртвавать жітіє твоє!
MirVam   | 1.11.2008 08:09
Чи Ви вважаэте iм'я Кирова – краще?
  | 1.11.2008 09:40
Іть як кацапоїди заворушилися, втрачають вплив на Україну то треба, щоб і далі смерділо ними.
Никита   | 1.11.2008 11:39
MirVam:
Чи Ви вважаэте iм'я Кирова – краще?
НМД краще вже залишити як є на якийсь час, поки визріє нормальна українська назва.
Сезам   | 1.11.2008 12:16
Никита:
MirVam:
Чи Ви вважаэте iм'я Кирова – краще?
НМД краще вже залишити як є на якийсь час, поки визріє нормальна українська назва.
Підтримую – краше вже трохи потерпіти та дати місту справжню українську назву.
  | 1.11.2008 12:47
Сезам:
Никита:
MirVam:
Чи Ви вважаэте iм'я Кирова – краще?
НМД краще вже залишити як є на якийсь час, поки визріє нормальна українська назва.
Підтримую – краше вже трохи потерпіти та дати місту справжню українську назву.
Предлагаю "Шухевичево"
Или "Ющенков"
Типично украинские названия.
Предлагайте новые на
www.parafraz.net
Там их достойно обсудят, как подобает, по полной программе, с разбором семантики.