Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
нації і раси   різноманіття генофондів

Основний інстинкт

Volodymyr | 21.10.2008 18:44

2
Рейтинг
2


Голосів "за"
8

Голосів "проти"
6

Усі люди на землі належать до одного біологічного виду. Але в межах одного виду існують окремі генофонди об'єднані в нації і раси, а боротьба між ними подекуди нагадує міжвидову боротьбу.

Фрідріх Ніцше називав історію людства історією воєн. Та, якщо раніше боротьба між генофондами велась відкрито, то тепер акценти змінились. Війна стала занадто руйнівною, занадто небезпечною.

Кілька сот років тому албанці прийшли до сербів у Косово і попросили дозволу на поселення. Албанців було мало і серби (наївні серби) погодилися. Наприкінці XXст., на час виникнення конфлікту у Косово албанці становили уже 90% населення краю. Албанський генофонд витіснив сербський генофонд без війни, за рахунок вищої народжуваності. Коли європейці бомбардували Сербію – вони бомбардували майбутнє власного генофонду. Косово – це модель майбутнього для всієї Європи. У Європейського генофонду хворий інстинкт самозбереження.

Сьогодні прогресивно-мислячі люди борються за збереження видового різноманіття в дикій природі. Невже збереження "видового різноманіття" людських генофондів є менш важливою справою? Саме різноманіття генофондів збільшує шанси на виживання людства в разі різких змін умов проживання на планеті Земля. В разі різких змін, один із багатьох генофондів може виявитися краще пристосованим до нових умов існування і тим самим забезпечити виживання людства як біологічного виду. Людству необхідно зберегти єдність в різноманітності.

Сучасна Європа стоїть на фундаменті давньоримської імперії, котра напрацювала методологію творення цивілізації. На основі християнської релігії сформувалась культура, на основі культури – сучасна західна цивілізація. Для вихідців з Африки і Азії сучасна Західна цивілізація є цікавою і сприйнятною. Але чи є такими ж сприйнятними для них витоки європейської цивілізації? Коли вихідці з мусульманського світу стануть більшістю у Європі, то якою тоді буде доля держави Ізраїль? А держави Україна? Сьогодні Китай експортує не лише свої товари, але і свій генофонд, особливістю якого є знижена схильність до асиміляції і підвищена схильність до розмноження. Китай завойовує світ не лише своїми товарами, але і своїм генофондом.

Ірландці уславились на весь світ своїм націоналізмом, розмовляючи при цьому англійською мовою. Ми в Україні сваримося за мову і при цьому вимираємо. За роки незалежності, чисельність населення України скоротилась приблизно на 10%. Якщо всі українці вимруть, а Україну заселять вихідці з Африки, які розмовлятимуть українською мовою, то чи буде така Україна Україною?

Сьогодні необхідне порозуміння між владними елітами Заходу і Сходу України. Сьогодні необхідно створити умови сприятливі для збереження і відтворення генофонду України. Сьогодні Україна стоїть перед необхідністю творення життєздатної нації об'єднаної головною метою: вижити і зберегти власну самобутність у Світі, що глобалізується.

Володимир Ільків

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua