Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
2
Рейтинг
2


Голосів "за"
9

Голосів "проти"
7

Сайт про марш УПА

Киянка | 13.10.2008 12:39
інформація про цьогорічні заходи, плакати, банери 2008 р. та попередніх
Коментарі
Киянка   | 13.10.2008 15:40
Olexandr Teren:
Добре!
Тільки от в мене вже донька – панночка:)))))))))))))))))))))
Olexandr Teren   | 13.10.2008 15:56
Киянка:
Olexandr Teren:
Добре!
Тільки от в мене вже донька – панночка:)))))))))))))))))))))
Ой, пробачте пані.
Киянка   | 13.10.2008 16:12
Olexandr Teren:
Та нічого:)
Тут дехто вказує вік, хоча б приблизно
:)
Olexandr Teren   | 13.10.2008 16:17
Я вказав точно. Це не військова таємниця, та й я не жінка. Признаюсь, я зазвичай не читаю дані авторів. Мені достатньо бачить, що пише, а не хто пише. Бо "хто", може бути дуже оманливе у віртуалі.
Киянка   | 13.10.2008 16:49
Olexandr Teren:
Я вказав точно. Це не військова таємниця, та й я не жінка. Признаюсь, я зазвичай не читаю дані авторів. Мені достатньо бачить, що пише, а не хто пише. Бо "хто", може бути дуже оманливе у віртуалі.
З усім згодна, але вік все ж може дати додаткову інфу, корисну для адекватного сприйняття тексту.
Я свій вказала майже точно:)
Valeriy   | 13.10.2008 16:53
Киянка:
Valeriy:
На відміну від Вас, я це бачила не по телевізору, й можу засвідчити, що серед киян-патріотів з року в рік на таких та подібних заходах більшає підлітків-молоді, родин з дітьми та людей у капелюхах і в окулярах:)
Ну не буду с Вами спорить. Посмотрим что будет в этом году. Но был бы я мэром Киева, я бы запретил неонацисткие демонстрации. Ни в одной европейской стране никто не уважает колаборционистов. Более того, и в Италии и во Франции и в Голландии для колаборционистов предусматривались очень жесткие меры наказания. Это не шаг в Европу, а совсем наоборот, шаг от Европы. Кстати, есть и резолюции ООН насчет героизации фашизма.
Olexandr Teren   | 13.10.2008 16:58
Киянка:
Olexandr Teren:
Я вказав точно. Це не військова таємниця, та й я не жінка. Признаюсь, я зазвичай не читаю дані авторів. Мені достатньо бачить, що пише, а не хто пише. Бо "хто", може бути дуже оманливе у віртуалі.
З усім згодна, але вік все ж може дати додаткову інфу, корисну для адекватного сприйняття тексту.
Я свій вказала майже точно:)
Вибачаюсь, але ви мене спровокували подивиться. Майже, кажете? Всі ми із того століття...
Valeriy   | 13.10.2008 17:06
Olexandr Teren:
Valeriy | 13.10.2008 13:30 Це і ті хто і зараз підспівує цим ворожим людству силам, тоб-то такі як ви. Але згинуть наші вороженьки і оновленою, українською Одесою, пройдуть маршем, урочисто нащадки цих ось вояків УПА.
Слава Україні!
Господи, да УПА во время войны даже не замечали! Это сейчас Ющенко раздул кадило на ровном месте. И что как Вы говорите этим "нащадки цих ось вояків УПА" делать в Киеве или Одессе, какое они отношение имеют к этим городам, право не знаю. Я конечно понимаю что хребет фашисткому зверю сломали под Хорунжевкой, но не до такой же степени. Ох, побьют, ей Богу, побьют цих нащадков. Прикро буде.
Киянка   | 13.10.2008 17:25
[Valeriy:
Ваша особиста оцінка упівців та їх нащадків (а також і тих, хто поважає УПА) – то Ваша проблема. А от щодо "побьют" – не переживайте, доведеться Вам знаходити для себе інше задоволення:)))))
Киянка   | 13.10.2008 17:28
Olexandr Teren:
Всі ми із того століття...
Але які при тому різні трапляємося тут:) Втім, це скрізь і будь-якої вікової аудиторії стосується.
Я про це тут писала: http://narodna.pravda.com.ua/life/48a41f65b0341/
Olexandr Teren   | 13.10.2008 18:40
Почитав і поставив вам заднім числом плюса. Але я пам'ятаю цю статтю. Скажу тільки, що у мене нема ностальгії за совком і я переконаний, що розвал СРСР був закономірний і така штучна економіка, яка була в СРСР не мала права на існування. А нинішні часи мені подобаються. Тільки би порядку трохи більше, та менше політики, а більше різних наук.
Киянка   | 13.10.2008 19:10
Olexandr Teren:
Дякую!
Я й не сумнівалася, що у Вас совкової ностальгії нема.
Й нинішні часи мені подобаються більше, ніж совок.
Щодо порядку – згодна (звісно, якщо йдеться про нормальний порядок), а от політики – треба не менше, а адекватніше.
Olexandr Teren   | 13.10.2008 19:31
Киянка:
Olexandr Teren:
Дякую!
Я й не сумнівалася, що у Вас совкової ностальгії нема.
Й нинішні часи мені подобаються більше, ніж совок.
Щодо порядку – згодна (звісно, якщо йдеться про нормальний порядок), а от політики – треба не менше, а адекватніше.
На тому і порозуміємось.
Киянка   | 13.10.2008 19:41
Olexandr Teren:
ОК!
:)
Leon   | 14.10.2008 00:31
Дааа, напоров Валерій – прямо як Симоненко (не Василь звісно) з трибуни Верховної Ради. Валерію – не поріть горячки, наберіться мужності критичніше поглянути на совкові "данньіе" щодо діяльності ОУН-УПА. Вам, судячи із Вашої демагогії а-ля Пьотра Сіманєнка не зрозуміти того, як це – втратити рідних, близьких лише через якісь амбіції чужинців – як зі Сходу, так і з Заходу, мати свободу – і втратити її. Щодо свободи – хіба вона не варта того, щоб за неї боротися?
Та напевне нема кому пояснювати. Рабу шлунку і видовищ це інші, недосяжні виміри...
Киянко: +.Так тримати!