Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Пікетування Посольства США проти 10-годинного робочогo дня в Україні

Лебедь Михайло | 6.10.2008 16:00

-16
Рейтинг
-16


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
17

7 жовтня Громадянський фронт проти узаконення рабства розпочне театралізоване пікетування Посольства США в Україні з вимогою припинити тиск на керівництво Верховної Ради.

Пікетування Посольства США проти 10-годинного робочогo дня в Україні
7 жовтня о 15:00 Громадянський фронт проти узаконення рабства розпочне театралізоване пікетування Посольства США в Україні (Київ, вул. Коцюбинського 10) з вимогою припинити тиск на керівництво Верховної Ради. За інформацією Фронту, тиск з боку Посольства ведеться задля прискорення прийняття в Україні проекту нового Трудового кодексу.

"В цей день 7 жовтня – всесвітній день боротьби за трудові права – ми разом з незалежними профспілками стверджуємо, що той проект нового Трудового кодексу, який був проголосований Верховною Радою нещодавно у першому читанні не має жодного відношення до того проекту, на який були виділені шалені гроші Міжнародної Організації Праці та ряду американських фондів," – стверджують організатори акції.

Нагадуємо, що проект нового Кодексу законів про працю дозволяє збільшити кількість робочих годин до 10, обмежує права професійних спілок у питаннях захисту робітників, скасовує легітимність комісій з індивідуальних трудових спорів та пропонує розширити перелік підстав звільнення робітників. Законопроект, зокрема, пропонує звільнення робітників за "втрату довіри", або якщо "використання праці працівника стає для роботодавця неможливим або недоцільним". За прийняття нового Кодексу у першому читанні нещодавно проголосувала переважаюча більшість – 386 народних депутатів. Інші обранці, які опинилися у меншості під час голосування в Верхоній Раді, утримались – не голосували "проти" нового Кодексу.

Згідно з інформацією "від поінформованих власних джерел" організаторів, Посольство США тисне на керівництво Верховної Ради задля прийняття "антиробочого та антипрофспілкового" законопроекту, який "фактично, узаконює рабовласництво в нових його формах".

"Нашою театралізованою акцією ми хочемо нагадати послу США та співробітникам посольства, що сучасна американська форма правління виникла саме після перемоги над рабовласництвом," – стверджують організатори. І висувають до Посольства США єдину вимогу: "Негайно припинити тиск на керівництво Верховної Ради України задля прискорення прийняття жахливого проекту Трудового кодексу."

Захід організований Громадянським фронтом проти узаконення рабства – об'єднанням громадських, молодіжних, студентських та профспілкових організацій з метою протидії законодавчому закріпленню поневолення людей в Україні. Громадянський фронт не фінансується жодними політичними партіями та бізнес-структурами, а також не відстоює політичні чи економічні інтереси будь-яких привладних структур. У вересні цього року Громадянський фронт провів у столиці вже два пікетування парламентських комітетів та концерт "Рок проти узаконення рабства". Акції були направлені не лише проти проеку нового Трудового кодексу, але й проти проекту нового Закону "Про вищу освіту", який, зокрема, пропонує узаконити примусові відпрацюваня для випускників вузів. Докладніше про Фронт можна дізнатися на SAMOZAHIST.ORG.UA або у статті "Кодекс рабовласника".

Фото з концерту "Рок проти узаконення рабства".

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua