Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Мораторій на "азарт"

press_secretary | 1.10.2008 18:52

10
Рейтинг
10


Голосів "за"
10

Голосів "проти"
0

Народний депутат України Оксана Білозір пропонує мораторій на відкриття в Україні гральних закладів.

Мораторій на ''азарт''
Народний депутат Оксана Білозір внесла до Верховної Ради України проект Закону України "Про запровадження мораторію на відкриття гральних закладів" (реєстр. N3233).

Даний законопроект передбачає запровадження мораторію на видачу ліцензій на провадження господарської діяльності з організації та проведення азартних ігор, передбачену пунктом 29 статті 9 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", до набрання чинності спеціальним законом, який регулює діяльність з організації та проведення азартних ігор в Україні.

Законом також забороняється відкриття нових гральних закладів і встановлення додаткового обладнання у вже існуючих закладах, які отримали відповідні ліцензії до набрання Законом чинності.

Закон поширюватиметься на усі органи ліцензування і діятиме до набрання чинності спеціальним законом про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор.

Оксана Білозір вважає, що заборона на видачу ліцензій на провадження діяльності з організації та проведення азартних ігор стимулюватиме якнайшвидше прийняття рамкового для грального бізнесу закону, який унормує зазначену сферу, припинить практику подвійного ліцензування гральних закладів в Україні та виведе значну їх частину з тіні.

На думку депутата, ймовірність запровадження мораторію на відкриття гральних закладів є досить високою, оскільки раніше за необхідність мораторію виступав профільний комітет Верховної Ради України з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва. Водночас, Оксана Білозір наголосила, що вона не має наміру відступатися від своєї позиції щодо необхідності винесення гральних закладів за межі населених пунктів України.

Прес-служба Оксани Білозір

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua