Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/ukr/politics/48e1f7e37881a/

Зупини антиукраїнський наступ!

Одесит | 30.09.2008 12:56

29 вересня в Одесі Українська Народна Партія провела акцію "Зупини антиукраїнський наступ!", спрямовану проти русифікації державної служби в Україні.

Зупини антиукраїнський наступ!
Як повідомляє прес-служба УНП, мета акції – запобігти русифікації українських державних службовців, яка буде наслідком законопроекту "Про державну службу" (У статті 21 цього законопроекту серед кваліфікаційних вимог для працівників та кандидатів на роботу у державних органах передбачено обов'язкове вільне володіння російською мовою.), який на парламентських слуханнях 19 вересня підтримали депутати БЮТ, КПУ і ПР.

Під час акції учасники роздавали листівки "БЮТ об'єднався з Партією регіонів під час голосування за законопроект Януковича. Вони разом зробили крок до державного статусу російської мови".

Лідер УНП Юрій Костенко зазначив, що проголосовані зміни ведуть до витіснення української мови з державних структур. Вони суперечать статті 10 Конституції України, тобто є антиконституційними.

"Формально не оголошений союз двох найбільших фракцій, тим більше небезпечним, що він має конституційну більшість. Тому у зв'язку з цим кричущим голосуванням УНП хоче привернути увагу українських громадян до питання політичної відповідальності блоків, що йшли під демократичними гаслами. Я переконаний: випадкових голосувань в питаннях, що стосуються державності, не буває", – заявив народний депутат, лідер Української Народної Партії Юрій Костенко.

Акція "Зупини антиукраїнський наступ!" протягом декількох днів проходить в різних містах України, включаючи Київ, Луцьк, Донецьк, Львів, Миколаїв, Вінницю, Тернопіль, Черкаси, Хмельницький.

У наступні дні акцію буде продовжено також в районних центрах по всій Україні.

стаття + листівки


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua