Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Житниць   Зраниць   Дерюгіна   Яворівський   Мовчан   Черновецький   Ющенко   Майдан
1
Рейтинг
1


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
3

Коментарі
sane   | 29.09.2008 21:47
В порушення Закону про мови фракція висуває на ключові посади російськомовних осіб, вони знову мовчать. А нещодавно фракція по суті проголосувала за другу державну (російську) мову.
Нет, к огромному сожалению, в Законе о языках нормы о запрете назначения "на ключевые посты" русскоговорящих, поэтому непонятно, в чем Вы упрекаете героев Ваших заметок. Я бы вообще запретил идти в депутаты любых уровней и в госчиновники любых рангов людей, не говорящих по-украински. При этом, считать украинским языком чудовищные звуки, издаваемые Азаровым при чтении с бумажки недопустимо.
Далее...
sane   | 29.09.2008 21:47
Продолжение...
Голосование за закон Януковича – это, конечно, серьезный проступок БЮТ, но не стоит идти на поводу тех, кто раздувает в пропагандистских целях этот факт и не надо преувеличивать – Вы не сможете обосновать то, что Вами сказано. Речь, конечно, не идет о втором государственном языке.
Признавая справедливой критику факта голосования в первом чтении НЕДОПУСТИМОЙ формулировки пункта о языке, не нужно впадать в другую крайность – закатывать по этому поводу истерику. Нужно просто изъять этот пункт из закона во втором чтении.
Beware   | 29.09.2008 22:52
sane:
Я бы вообще запретил идти в депутаты любых уровней и в госчиновники любых рангов людей, не говорящих по-украински. При этом, считать украинским языком чудовищные звуки, издаваемые Азаровым при чтении с бумажки недопустимо.
І я Вас дуже у тому підтримую.
Beware   | 29.09.2008 22:53
Українцям гірко відригнеться правління Ющенків та Черновецьких. Ми ще не усвідомлюємо того. Коли Ющенко на словах гарно відстоює книжні лавки, Черновецький успішно їх закриває.
Щось подібне сьогодні у телевізорі казав один з братів Капранових. Наш президент – це щось!
Beware   | 29.09.2008 22:57
Стаю цинічною і деколи починаю думати, що явні негідники деколи приносять більше користі, ніж високопарні мрійники. Так той Сталін, наприклад, (не бийте мене), об'єднав таки Україну. Правда, подарував частину Росії, але то таке:)
Знаю одного латиноамериканського презика, так той земель наскубав у глухих кутках країни, та таких доріг туди набудував, що їх би там зроду не було б. Жахи. Але: деякі укр.нац.екстремісти видають бажане за дісне. А я не хочу воювати з Росією доки. От не хочу, і все тут.
А ЮВТ дуже приємно говорить, але щось мене насторожує. Он "прозрівші" литвиновці казали, що до Кіпру у цьому році було вивезено грошей, як ніколи. І культура наша гине. І тиша з цього приводу.
  | 30.09.2008 08:31
набрылював брыль.
Victoria   | 30.09.2008 11:33
Beware:
Такого редкого цинизма как у Baс я ещё на НП не встречала. А как быть с милионами закатованых, замордованых та голодом замореных!!!??? Всё, снимаем Богдана, садим на коня Сталина. И незабудем булаву в руку сунуть...
Ще одне: інша країна, це не Росія часом???????
Beware   | 30.09.2008 11:49
Та Ви мене зовсім не зрозуміли, здається. Я кажу про те, що всі навчилися говорити красиво, та на словах піклуватися про "неньку". Але дивіться, що роблять! Політик – це така худоба, яка постійно має боятися за своє крісло. Тоді всі так швидко все розуміють і такі здогадливі стають! Подивіться на блок Литвина, наприклад. Зараз хоч до рани прикладай. Правда в тому, що всі негідники. Але деякі негідники деколи приносять користь. Тому голосувати треба слухаючи голову, а не серце. А націоналісти наші, на жаль, якісь істеричні. А п'ята проплачена колона все рівно на біле говорить чорне, і хоч ти лусни. А Росії я спромагаюся не помічати, бо вона мене, по правді кажучи, цікавить дуже утилітарно.
Beware   | 30.09.2008 12:07
Це правда хтось там сказав, що побажання матеріалізуються. Тому конкретнішими треба бути у побажаннях. Формулювати чіткіше. Не вимагати миру у всьому світі і щастя для всього людства, а вимагати виконання конкретних кроків від "своїх" політичних сил, і, більш вірогідності, що будемо почуті. Їм же життєво важливо подобатись! Вони нам роблять, ми їх вибираємо. Практичніше, ніж високі ідеали.

А Ющенко і інші "демократи" Юлю гризуть, а он комуняки його зараз на Раді прямим текстом звуть скинути, і ні пари з вуст! Кириленко знов багато вживає слово "винні" (ну хто йому винен, боже, дай мені терпіння!)
Beware   | 30.09.2008 12:08
Знов про Грузію. Ну що не зрозуміло? Не треба було піддаватися на провокації скаженого ведмедя! Ну хто скаже, що Міхо не погарячкував і програв?

Україні дуже везе. Вона має шанс вчитися на чужих помилках. Он розпався Союз, подивилися на Югославію і подумали самі собі" "еге, нам такого виходу не треба". І не було громадянської війни. Помилився Саакашвілі, грім гримнув, і на армію подивилися. Чи ні? Досі не можу втримати істерики, як пригадаю Юща, Єханурова і Богатирьову у маскіровочному воєнному вбранні. Вахмурки!
  | 30.09.2008 12:55
Якось буде!
  | 30.09.2008 18:23
Яйцягризам та скаженим не місце на НП
Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua