Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Житниць   Зраниць   Дерюгіна   Яворівський   Мовчан   Черновецький   Ющенко   Майдан

БРИЛИ

Sergius | 29.09.2008 21:14

1
Рейтинг
1


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
3

Продовження публікацій щоденникових записів (оригінальних висновків щодо ситуації в країні)

Місяця Житниця 7516 р. (серпень, 2008 р.)

Дивуюся з нашого обивателя. Росія відверто знущається з українця, ні за що його немає, а він тим не менше, без російського фільму не може жити, для вітання замовляє на Тб російські пісні, читає переважно російськомовні газети та книги, купує російські товари, і лікувальні препарати, забувши, що саме Росія колись поставила під Києвом в Чорнобилі атомну станцію, щоб витравити нас поскоріше... Тренерів українських художниць Дерюгіних відверто принижують, спортсменок засуджують саме росіяни, вони також все зробили, щоб Ірина Дерюгіна не поїхала на Олімпіаду, а вона (і спортсменки також) так вже витьохкують перед телекамерами російською, аж заливаються. Та після такого треба навіть забути про існування цієї мови...

Місяця Зраниця 7516 р. (вересень 2008 р).

Ми любимо поговорити про роль і місце інтелігента в суспільстві. Більшість з нас хоче його бачити як провідника мас. Дехто навіть таким себе і уявляє. В. Яворівський, наприклад, очолює одну з найавторитетніших творчих спілок – Національну спілку письменників україни, П. Мовчан – Всеукраїнське товариство "Просвіта" імені самого Тараса Шевченка. Окрім того, обоє вони народні депутати, мають вільний доступ до преси і навіть свої авторські радіопрограми. Як палко вони говорять та пишуть про національні інтереси, про українську мову, церкву та народ! Але як тільки доходить до діла, вони, нібито, води в рот набрали. Їхній колега по фракції відкриває в стінах українського парламенту церкву Московського патріархату, а їх і не чути. В порушення Закону про мови фракція висуває на ключові посади російськомовних осіб, вони знову мовчать. А нещодавно фракція по суті проголосувала за другу державну (російську) мову. І яка ж їхня реакція? Язик забіг невідомо куди. От тобі й інтелігенти, от тобі й патріоти, от тобі й еліта, яка має бути провідником мас і захисником національних інтересів.

***

Українцям гірко відригнеться правління Ющенків та Черновецьких. Ми ще не усвідомлюємо того. Коли Ющенко на словах гарно відстоює книжні лавки, Черновецький успішно їх закриває. Вже взявся закрити торгівлю патріотичною та освітянською літературою, національною символікою, музикою та піснями на Майдані Незалежності. Навіть при Кучмі ніхто не насмілювався такого робити, хоча там продавалося чимало літератури направленої проти нього. Ющенко ж, якого Майдан і ці торговці піднесли на престол, нещодавно нагородив Черновецького орденом Ярослава Мудрого. Безсумнівно, в т. ч. і за те, що викидає Україну з головного столичного Майдану.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua