Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Все таки Одещщина козацький край

Поліщук | 29.09.2008 13:43

6
Рейтинг
6


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
0

27 вересня на День міста в районному центрі Біляївка Одеської області було відкрито пам'ятник засновникам міста – Чорноморським козакам, які заснувало місто у 1789 році.

Приємно підтвердити цією публікацією вислів про те, що історія все ставить на свої місця.

Українські козаки із Чорноморського Гайдамацького З'єднання стали учасниками цього дійства.

На відкриття пам'ятника прибули не тільки керівники Біляївського районну, а і керівники області: представники Одеської облдержадміністрації і голова обласної Ради Микола Скорик. На свято міста також були присутні представники Одеських обласних козацьких організацій, зокрема старшина Чорноморського Гайдамацького З'єднання.Перед початком заходу отаман гайдамаків Сергій Гуцалюк зробив подарунок керівництву Біляївського району і голові Одеської обласної Ради – науково-популярне видання "Одеса козацька", з побажаннями відновити історичну справедливість: підняти та вирішити питання про справжній вік міста Одеси.

Керівництвом міста була підготовлена чудова святкова програма. Відкривати пам'ятник було доручено славним нащадкам чорноморських козаків, бойовим ветеранам Другої Світової війни, які і досі носять козацькі прізвища своїх пращурів.

Парад, ярмарок-виставка товарів народної творчості, смачні страви, спортивне шоу, святковий концерт з елементами піротехніки – все це зробило свято незабутнім.

Пропонуємо подивитися фото звіт з міста подій:

http://gaidamaky.pp.net.ua/news/2008-09-28-241

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua