Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Повертаюся до французького вина

Станіслав | 10.09.2008 09:56

4
Рейтинг
4


Голосів "за"
7

Голосів "проти"
3

Де Ви тепер, Мадам Вальднер, з Вашою програмою сусідства для України? "Україна Це Європа" так записано чорним по білому у другому пункті підсумкового комюніке у Парижі

Повертаюся до французького вина
Було діло я оголосив. що не питиму французького вина. Сталося це роки зо два тому, по результатах тодішнього саміту, коли Франція і Іспанія стали в цнотливу позу щодо надання Україні європерспективи. Навіть не хочу пригадувати призвище президента Франції того часу і хто головував в ЄС... Не знаю, чи допомогли вони своєю антиукраїнською позою комусь, а от Франція за пару років втратила добрячу тисячу франків на бойкоті їх вина лише одним маленьким українцем:-)

Але сьогодні натрапивши на сайт UE2008.fr я як приворожений провів біля монітору біля години передивляючись відео з останніх прес конференцій під орудою нового французького президента Ніколя Саркозі. Якась неймовірна євро-гармонія панує на цих конференціях записаних у Парижі, Тбілісі... І нехай український президент Ющенко не говорить французькою, як президент Саакашвілі все одно гармонія володарює. Подивіться це відео, а особливо подивіться на панів Саркозі, Кушнера – які французи! Які європейці! Рішучі, швидкі, лаконічні. "Договір про Асоціацію... Безвізовий режим... "

Де Ви тепер, Мадам Вальднер, з Вашою програмою сусідства для України? "Україна Це Європа" так записано у другому пункті підсумкового комюніке у Парижі. Відтепер так записано у офіційних паперах ЄС – Україна це європейська держава, яка ділить з нею історичну спадщину і т.п. А значить кожний обережний єврочиновник тепер буде обережніший з коментарями. Навіть суперпукт про Асоціацію між Україною і ЄС виглядає мені меньш важливим з огляду на казуїстику чиновництва. Асоційоване членство можна надати, можна забрати, а от Україна тепер назавжди в євростатусі.

Ну і звісно Le regime sans visa... Це просто казка якась. Тут навіть коментувати не потрібно. Президент України, який підпише остаточний договір про безвізовий режим отримає ранг святого від вільних українців:-) Президент Ющенко може і не бути тим президентом... Але от він показує листочок паперу журналістам в Парижі: "Тут список країн, які мали договір про Асоціацію з ЄС у 90-х. Вам відомо у якому статусі ці країни зараз?" – журналісти знають ВСІ колись асоційовані країни вже стали повноправними членами ЄС.

9 вересня 2008 це був Український День в Європі. Дасть Бог не останній.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua