Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
6
Рейтинг
6


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
0

Договору про асоціацію і безвізовий режим для українців бути

Станіслав | 9.09.2008 20:27
На цей момент одна з найкращих підсумкових статей про саміт Україна-ЄС, якиі відбувся сьогодні в Парижі. Акцент на безумовний позитив: договору про асоціацію.
Коментарі
Стрілець   | 9.09.2008 21:18
Я хочу, щоб Україна була в НАТО, але категорично проти членства в ЄС.
Бо не маю сумнівів, що і ЄС почне перетворюватись на імперію.
Тому мене тішить, що поки-що тільки асоціація. Надіюся, що вона буде достатньо довго, щоб у кінці її строку вже стало ясно, що в ЄС іти не варто.
НАТО – необхідне і достатнє.
Станіслав   | 9.09.2008 21:27
Я особисто хочу жити в такій імрерії, як ЄС. Де буде захищена і підтримана моя рідна мова, де на її розвиток будуть гроші. Я б навіть погодився на 52-й штат США, якби США раптом дійсно перетворилися на імперію, а не лише у хворій уяві російських націоналістів.
Стрілець   | 9.09.2008 21:42
Станіслав,
це достатньо типовий для імперій красивий початок.
А коли вже говорити про згадану вами мову, то ЄСівський принцип рівності мов членів автоматично означає, що з коротким часом мають виділитись одна-дві, а потім і зовсім одна. Іншим буде "підтримка", яка закінчиться збереженістю в музеях.
З тої елементарної причини, що абсолютна більшість людей не захоче себе обтяжувати вивченням мов, а держава таки мусить мати спільну мову.
Потрібна інша рівність – НІ ОДНА із мов-членів не може бути державною.
Потрібно швидко розробити просту і зручну ОДНУ ДІЛОВУ ДЕРЖАВНУ мову з жорсткою забороною використовувати її в літературі, мистецтві й т.п.
Станіслав   | 9.09.2008 21:48
ЄС настільки просунута цивілізаційна структура з таким спектром національних інтересів, що... я не розумію про що Ви говорите. Вам здається, що поляки готові відмовитися від польської? Ви пагано знаєте поляків. ЄС це такі самі поляки х25
Стрілець   | 9.09.2008 22:00
Станіслав,
поляки ну ніяк не готові відмовитися від польської. Але... сьогоднішні.
А що буде з їхніми дітьми, які виростуть уже не просто в Польщі, а в ЄС?
Із самого моменту прокльовування свідомості?
Тут я вже не впевнений у рівності шансів польської й німецької.
Чи, тим більше, англійської.
І все це на фоні танення місцевого людського ресурсу, все більше приїжджих, мігрантів різних.
Станіслав, дуже й дуже варто задумуватися про те, що в Європі з наростаючою швидкістю йде процес ЗАМІНИ населення. Зовсім іншим, без жодних європейських культурних коренів.
Станіслав   | 9.09.2008 22:17
Стрілець, на це все скажу, що українці вже награлися у самоізоляцію. Досить! Якщо хоче хтось експерементувати з відірваністю від цивілізації, з життям за новою стіною, то це мають бути НЕ українці! Нам прописано лікарем повернутися до цивілізації, до Європи. Все що стоїть поміж цим поверненням, все, що хоч трохи віддаляє нас від Європи це від лукавого. Ми забагато заплатили за наши західні кордони, мільйони жіиттів, скалічені покоління... Досить!
Стрілець   | 9.09.2008 22:27
Станіслав:
Стрілець, на це все скажу, що українці вже награлися у самоізоляцію. Досить!!
?????
Я тут щось хоч трошки сказав про САМОІЗОЛЯЦІЮ?
Оригінально ви мене зрозуміли, Станіславе...
НАТО, якого я КАТЕГОРИЧНО ХОЧУ – це вже чудова пов'язаність із Європою. А ще й асоціація, безвізові поїздки, вільна торгівля – яка стіна вам примарилася?
Никита   | 9.09.2008 23:17
Стрілець:
Потрібна інша рівність – НІ ОДНА із мов-членів не може бути державною.
Між іншим, в ЄС так і виходить – адже мовою міжнародного спілкування є англійська, а Англія не входить в ЄС.
ЗаХар   | 9.09.2008 23:31
Никита:
Стрілець:
Потрібна інша рівність – НІ ОДНА із мов-членів не може бути державною.
Між іншим, в ЄС так і виходить – адже мовою міжнародного спілкування є англійська, а Англія не входить в ЄС.
Никита! Що за жарти? Чи Ви вже ЄС сплутали з зоною Євро?
Станіслав   | 10.09.2008 00:12
Никита, Англія є членом ЄС. Вона не входить до єврозони, Захар правильно зауважив.

Стрілець, я мав на увазі, що Україна повинна приймати участь у цілому комплексі євроінтеграції не видумуючи собі проблем куди і яки входити, а куди ні. Євроінтеграція – комплексне рішення.
Никита   | 10.09.2008 00:40
Вибачте, помилився. А чому? Той рік планувалася робоча поїздка в Лондон (яка не відбулася), і французським колегам не треба було ніяких додаткових документів, а я мав отримувати візу (як негромадянин ЄС). В той же час до Бельгії, Німеччини або Італії можу їхати по тих документах, які маю.
  | 10.09.2008 07:38
Щось мені підказує, що ми занадто рано радієм. Хотілось би звісно, але... Як то кажуть:"Дай Боже нашому теляті вовка з'їсти"
Олександр Терен
Стрілець   | 10.09.2008 08:12
Станіслав:

Стрілець, я мав на увазі, що Україна повинна приймати участь у цілому комплексі євроінтеграції не видумуючи собі проблем куди і яки входити, а куди ні. Євроінтеграція – комплексне рішення.
У мільйони разів краще мати багато проблем вибору – куди саме ввійти, ніж одну-єдину проблему – як із того ЄС вийти.
Тут Олександр Терен дуже вірно відмітив, що зарано зраділи.
Так я буду тільки радий, якщо це буде зволікатися із ЄС. Дуже радий.
Зовсім інша справа – НАТО. Ось що реально необхідне.
Стрілець   | 10.09.2008 08:20
Никита:
]Між іншим, в ЄС так і виходить – адже мовою міжнародного спілкування є англійська, а Англія не входить в ЄС.
Никита, це у мене був короткий коментар і я висловив свої думки аж ніяк не повно.
Для вас додам, що, коли хочеться справді рівності, а не обману і самообману, то мовою міжнародного спілкування НЕ МОЖЕ БУТИ НІ ОДНА національна мова.
Тільки спеціально створена ЧИСТО ШТУЧНА мова. Причому без жодної "лексики, що вже стала інтернаціональною, всім відомою"
Тому дві причини:
1. Це порушить рівність.
2. Це не дозволить зробити штучну мову досконалою. Бо надто різнорідні "інтернаціоналізми" розіб'ють будь-яку систему.
Victoria   | 10.09.2008 13:38
Стрілець:
Я хочу, щоб Україна була в НАТО, але категорично проти членства в ЄС.
Бо не маю сумнівів, що і ЄС почне перетворюватись на імперію.
Тому мене тішить, що поки-що тільки асоціація. Надіюся, що вона буде достатньо довго, щоб у кінці її строку вже стало ясно, що в ЄС іти не варто.Станіслав, дуже й дуже варто задумуватися про те, що в Європі з наростаючою швидкістю йде процес ЗАМІНИ населення. Зовсім іншим, без жодних європейських культурних коренів.

НАТО – необхідне і достатнє...
Пiдтримую позицiю Стрiльця.