Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
-7
Рейтинг
-7


Голосів "за"
9

Голосів "проти"
16

Коментарі
  | 2.09.2008 15:06
Цукця писацель. Цукця не цитатель...
Олена Олійник   | 2.09.2008 15:53
ANONIM:
Цукця писацель. Цукця не цитатель...
Саме так. А варто було б...

Перед тем как начать писать, некоторое время читал...
Віктор Шендерович (про себе)
sane   | 2.09.2008 16:32
Судя по комментарию (второму), цукця не просто писатель, а писатель-фантаст. Нафантазировал, понимаешь, светлый облик попортил.
На самом деле, Ющенко, конечно, с народом общался, автографы раздавал. Никакого оцепления не было и, вообще, он на трамвае приехал, правда, трамвай почему-то по пустой улице ехал. Видимо, донецкие автомобилисты еще не проснулись.
Увы, в последнее время на НП вырисовалась группа, которую не интересует содержание критических по отношению к Ющенко статей. Они никогда не комментируют по сути, а просто припечатывают к стенке посмевших замахнуться на величество, не утруждая себя аргументацией.
О тоне статьи можно спорить, а о сути?...
Никита   | 2.09.2008 16:42
sane:
Справа в тому, що вчора чи позавчора цей лінк був уже поданий шановним Woolf,ом (так само, замість статті).
sane   | 2.09.2008 17:15
Никита:
sane:
Справа в тому, що вчора чи позавчора цей лінк був уже поданий шановним Woolf,ом (так само, замість статті).
Я видел. И что это меняет для комментаторов?
Олена Олійник   | 2.09.2008 18:11
Никита ще забув ще раз чи два подіння і в якості лінку.

sane, я поясню, хоча пресмішно це робити – нема чого коментувати, бо я не читала це вже й другого разу. Тим більше – третього та четвертого.
Не треба чиплятися sane, це по-дурному... не те що виглядає, а вже і є.
Я помилялася, вважаючи, що джеролом Вашої неадекватності є Тимошенко. Насправді ним виявився Ющенко. Та для мене це нічого не змінює. Ви – абсолютно неадекватні.
Тому, якщо хочете поговорити зі мною – тоді давайте про мистецтво абощо. Якщо ні – насилу не будеш мила.
  | 2.09.2008 18:31
Харашо жыть в затопляной дырэвнэ. Там нэма баб з золотарным значком.
sane   | 2.09.2008 19:45
Олена Олійник:

Я помилялася, вважаючи, що джеролом Вашої неадекватності є Тимошенко. Насправді ним виявився Ющенко. Ви – абсолютно неадекватні.
Тому, якщо хочете поговорити зі мною – тоді давайте про мистецтво абощо. Якщо ні – насилу не будеш мила.
Вы очень уверенно развешиваете ярлыки, ни разу не возразив по существу.
Для меня выглядит неадекватностью Ваша религиозная уверенность в непогрешимости Ющенко, особенно потому, что свою "неадекватность" я честно пытаюсь аргументировать, Вы же – выше этого.
Я против конфронтации, но еще глупее идти против своих убеждений даже из уважения.
Сейчас не до искусства, но я не забуду приглашения, если что.
  | 2.09.2008 20:00
Чесно кажучи, шановний sane, по суті теж не бачу змісту коментувати другий раз викладену статтю. Вам в штабі БЮТ тепер тиражують матеріал і дають команду викласти посилання на нього N разів?

До речі, під попереднім посиланням на цю статтю теж особливо коментарів юлеманів не видно було.
ЗаХар   | 2.09.2008 20:03
sane:
Никита:
sane:
Справа в тому, що вчора чи позавчора цей лінк був уже поданий шановним Woolf,ом (так само, замість статті).
Я видел. И что это меняет для комментаторов?
Демократ -спочатку лінк, потім стаття, в проміжку стаття від імені Woof-а. Чи не здається Вам, що подавати тричі один матеріал є неповагою до НП -спільноти?
sane   | 2.09.2008 20:21
ANONIM:
Чесно кажучи, шановний sane, по суті теж не бачу змісту коментувати другий раз викладену статтю. Вам в штабі БЮТ тепер тиражують матеріал і дають команду викласти посилання на нього N разів?

До речі, під попереднім посиланням на цю статтю теж особливо коментарів юлеманів не видно було.
Я же не вмешиваюсь в вашу кухню в штабе Симоненко, почему вы говорите о штабах, а не по существу.
ЗаХар:
sane:
Никита:
sane:
Чи не здається Вам, що подавати тричі один матеріал є неповагою до НП -спільноти?
Да, кажется.
  | 3.09.2008 01:06
А я "по-существу" і написав. Добре, хоч Ви зізнались, що працюєте в штабі БЮТ.
Демократ   | 3.09.2008 12:58
Простите не заметил! Непосебе аж стало! В следующий раз буду за этим следить!