Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Вимкни за собою світло – допоможи Грузії

Станіслав | 29.08.2008 17:38

16
Рейтинг
16


Голосів "за"
16

Голосів "проти"
0

Лозунг простий: "Економ електроенергію!" Кожен раз, коли ти вимикаєш світло, прикручуєш газову плиту або набираєш у раковину воду ти зменьшуєш споживання найдорожчої некомерційної енергії. Тепер це не просто "зелено", а й патріотично. Тепер це не просто цивілізовано, а й про-європейські, про-українські

Росія нарешті зайнялася тим, про що так довго мріяли на інтернет форумах їх реваншисти і радикали: енергетичним шантажем. Вже після демонстративного перекриття газового крану для України в ефірі телеканалу ОРТ американці і англійці сказали Росії, що так просто справи в цивілізованому світі не робляться. Росія їх англійську не зрозуміла. Зараз у Грузії ми бачимо лише продовження – Росія розуміє інше, що як сказав учора один єврочиновник "вводити економічні санкції проти Росії може ознаачати вводити їх проти себе". Схоже, що європейці поки що не можуть знайти нову формулу взаємодії з тими, кого вчора щиро вважали надійними економічними партнерами. Цю формулу знайдуть, але це візьме час.

Як повідомив голова французького МЗС у понеділок ЄС не зможе ввести санкції проти Росії. Журналіст ВВС посиавило йому питання так: "Але ніщо не перешкоджає вводити якісь санкції окремим членам ЄС" "Oh oui" сказав француз, "Кожен буде приймати своє рішення на рівні держави". Я б додав, що не лише на рівні держави, а й на рівні місцевої громади, на рівні людини кожен європеєць має допомогти Грузії і наступним жертвам енергетичного шантажу. Лозунг простий: "Економ електроенергію!" Кожен раз, коли ти вимикаєш світло, прикручуєш газову плиту або набираєш у раковину воду ти зменьшуєш споживання найдорожчої некомерційної енергії. Тепер це не просто "зелено", а й патріотично.

Сказати товаришу: "Вимкни світло – збережи Європу", це вже патротично, більше патріотично ІМХО ніж написати злу статтю про москалів або полчтичних опонентів. Це вже не політика, люди гинуть у Грузії і російський презилент говорить про "захист співвітчнизників" в усьому світі. Що означає на практиці танки на вулицях і нови жертви. Тому подивись з вдячністю на руку, яка вимикає свтло, прикручує газовий балон – ця рука робить світ здоровішим і безпечним.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua