Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Ющенко   Грузія   НАТО   Свято Незалежності та Свободи?

ЗАВТРА НА МАЙДАНЕ...

amalik | 23.08.2008 23:59

6
Рейтинг
6


Голосів "за"
13

Голосів "проти"
7

Осталось 10 часов до того исторического момента, когда на трибуне среди почетных гостей могут появиться Саакашвили и другие лидеры ГУАМ, Польши и стран Балтии. А могут и не появиться...

Осталось 10 часов до того исторического момента, когда на трибуне среди почетных гостей могут появиться Саакашвили и другие лидеры ГУАМ, Польши и стран Балтии. А могут и не появиться...

Но если появятся – это будет не просто сенсация, а грозная демонстрация силы и единства четырех членов НАТО с Украиной и Грузией как с кандидатами в этот союз.

Можно предположить, что в компании с ними, среди почетных гостей будет и посол США, (который в "ЗН" дал достойную отповедь всем врагам независимой Грузии и Украины), но не будет на трибуне, по каким-то объективным причинам, ни посла РФ, ни другого весомого представителя Кремля... И слава Богу.

Т.о., начнет доделыватся тот элемент строительства национальной державности (национальное достоинство и гордость), который был остановлен сразу же после 1991-92г.г., когда бывшая пртноменклатура во главе с Кравчуком миттєво зовнішньо "перефарбувалися" в національні кольори, а в душі як була так і зосталася меньшовартісними совковими пристосуванцями біля корита влади. Вони 17 років ніби-то доказували самі собі і нам – дурникам, що "Україна – не Росія" і крали – крали – крали. Бо більше нічого робити вони не навчені.

Ющенко, який поїхав на чолі делегації президентів до Грузії, в самий страшний для цього народу день, продемонстрував усьому світові зовсім інший, чим у його попередників менталітет і розуміння обов'ьязків перед дружніми державами та партнерами. Кінець-кінцем, мова йде про честь та гідність лідера і держави, президента, який говорить та діє ім'ям свого народу, а не оглядається кожен раз на сильного та агресивного сусіда.

Так от, завтра мі побачимо чи дійсно Ющенко закличе народ підніматися з колін та виборювати Свободу для нашого народу, чи знову уся пара вийде в свисток і "православные кремлевские чекисты" будут продолжать править бал и в моей стране как в Чечне и Грузии, не обращая внимания на то, хочу ли я этого или нет. А выбор у нас, как и у любого и каждого народа, всегда был и будет такой: или умереть стоя сейчас, или продолжать жить на коленях и детям и внукам и правнукам твоим. Ничего нового под луной не происходит – свобода или смерть! Другого пути обрести честь и достоинство в природе не существует.

Слава Україні!

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua