Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Далекий родич Бреда Пітта – як шанс Америки врятуватися від краху


-13
Рейтинг
-13


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
15

Як повідомляють публічні джерела інформації, Обама Барак є далеким родичем кіноактора Бреда Пітта, а Хілларі Клінтон – теж далека родичка іншої "зірки" Голливуда – Анджеліни Джолі. Ці, на перший погляд, незвичайні факти представило Історичне генеалогічне суспільство Нової Англії в Бостоні (штат Массачусетс).

Далекий родич Бреда Пітта – як шанс Америки врятуватися від краху
Як ці далекі родичі героїв кінофільму "Містер і місіс Сміт" можуть вплинути на долі як Америки, так і миру? Адже не секрет для тих, хто стежить за світовими подіями, що ситуація в передвиборній гонці кандидатів у президенти, по останнім публічним повідомленням, прийшла до патовой ситуації, чим те нагадаючу ситуацію в українському политикуме.

Ця президентська гонка в Америці – змагання двох поколінь політиків: один з найбільш молодих претендентів на пост президента із часів Кеннеді, 46- літній Барак Обама, протистоїть сенаторові Джонові Маккейну, якому в серпні здійсниться 72.

І це не стільки змагання віків, скільки впевнений набір балів представником середнього класу Америки – Бараком Обамой, у якого на сайті є девіз: "Powered by hope and supporters lіke you" ("Спонукуваний надією й прихильниками – такими, як Ви"). Якщо Маккейн неодноразово акцентував увагу виборців на боротьбі з тероризмом, чим, у свою чергу, акцентував увагу останніх на якихось адекватних мірах, то Обама Барак робить ставку на рішенні економічних проблем на основі нових технологій не на шкоду безпеки своєї країни. І дійсно – не політика "яструбів", що, можливо, піде в минуле разом з попередньою адміністрацією, може зараз бути затребуваної, а політика економічних реформ, єднання народів в усьому світі й новому баченні старих проблем: суспільство перебуває перед якимись навислими, але ще не озвученими проблемами, частина з яких уже неусвідомлено носиться по світлу.

Америка звикла жити в борг. Ресурс на "солодке життя" до справжнього моменту стояв на "трьох китах": долар як міжнародний засіб платежу із установленням нерівноцінного обмінного курсу (читай: верстат друкування паперу – у наших руках), доступ до матеріальних ресурсів інших країн в обмін на продукти їхньої переробки з урахуванням нерівноцінної надбавки (читай – ваші надра – наші надра), використання у своїх цілях трудових ресурсів інших країн (читай – ваша праця й ваші мозки – це наш ресурс, а не ваш). Така система, що раніше називали "неоколоніалізм", трималася як за рахунок системи несилового впливу на населення й політиків інших країн (одурманююча культура, шантаж і підкуп політиків, приведення у владу як прямих, що розуміють на кого працюють, ставлеників, так і, можливо, не розуміючих, хто їх "смикає за ниточки", агентів впливу), так і з використанням створеного за рахунок вищевказаних ресурсів военно – промислового потенціалу (створеного за наш із вами рахунок).

Вся ця система так би й продовжувала б працювати, якби не події на Землі, які поки жоден уряд планети не в змозі вирішити поодинці...

Микола Лопатка

Консультант по праву й управлінню

http://blog.liga.net/user/lopatka/article/1895.aspx

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua