Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

"Дитяча Організація!- Платіть за свої статті"!!!

ОУСІВЕЦЬ | 6.08.2008 12:42

-9
Рейтинг
-9


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
13

Головний редактор сказав прямим текстом, що в Україні є цензура, на наше питання чи правильно ми зрозуміли, що дитяча Організація, яка є неприбутковою дитячою організацією і не одержує платні за роботу з дітьми мусить платити газеті за свої інформаційні повідомлення головний редактор відповів: "якби ви були пластунами, на Вас б цензура не розповсюд

Організацію Українських Скаутів відвідали з інспекційним візитом керівництво Європейського відділення Всесвітньої Федерації Незалежного Скаутингу з інспекційним візитом. Ці відвідини були настільки цікавими і інформативно насиченими й важливими для обох сторін, що керівництво ОУС вирішило, що для львів'ян буде цікаво дізнатися про це. І не тільки про цей візит, але й про перспективи скаутингу по всьому світі. Тому ми подали статтю у "Львівську Газету" тому, що ця газета завжди охоче брала і публікувала наші статті.

Взяли нашу статтю і цього разу і повідомили, що вона буде розміщена наступного дня. Наступного дня ми її в газеті не знайшли. Ми подзвонили в редакцію. Нам повідомили, що в газеті не вистарчило місця і вона буде надрукована наступний день. Наступного дня повторилося те саме. І так тривало майже два тижні. Нарешті сьогодні коли ми подзвонили головному редакторові і поцікавилися, коли нарешті вийде наша стаття. Він сказав прямим текстом, що: В Газеті є більш цікава інформація ніж Ваша, Ваша інформація застаріла, якщо Ви хотіли, щоб Ваша стаття вийшла, треба було заплатити гроші. Крім того головний редактор сказав прямим текстом, що в Україні є цензура, на наше питання чи правильно ми зрозуміли, що дитяча Організація, яка є неприбутковою дитячою організацією і не одержує платні за роботу з дітьми мусить платити газеті за свої інформаційні повідомлення головний редактор відповів: "якби ви були пластунами, на Вас б цензура не розповсюджувалася і ви б друкувалися безкоштовно".

Цікаво, щоб це могло означати?...

Можливо це нова молодіжна політика в Україні?...

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua