Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Пласт і "Любі Друзі" частина 2

ОУСІВЕЦЬ | 23.07.2008 10:08

-7
Рейтинг
-7


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
8

Говорить українське прислів'я "Правда очі колить" так і в цьому випадку Стаття Пласт і "Любі Друзі" як і в даному випадку. Утримався від коментарів і зробив правильно. Знав бо про істеричну реакцію на цю статтю і цікаво, що не постійних читачів а чільних пластунів.
Справа в тому, в статті Пласт і "Любі Друзі" взагалі не згадано про ОУС, ні слова


Говорить українське прислів'я "Правда очі колить" так і в цьому випадку Стаття Пласт і "Любі Друзі" як і в даному випадку. Утримався від коментарів і зробив правильно. Знав бо про істеричну реакцію на цю статтю і цікаво, що не постійних читачів а чільних пластунів.

Справа в тому, в статті Пласт і "Любі Друзі" взагалі не згадано про ОУС, ні слова не сказано про "поганий" чи "хороший" Пласт, а сказано лише про "пропихання" Пласту чиновниками вищого рангу.

Суть статті була наступна:

Пан Ющенко, "Любі друзі", Говерла і Пласт...

Пан Міністр зі справ молоді Юрій Павленко направивши листа до Міжнародного Скаутського Бюро подякував за прийом в членство ВОСМ саме кого? Так правильно саме Пласту. Хоча не Пласт (або скажімо не тільки Пласту а й СПОКу і Січі) а саме Національна Організація Скаутів України увійшла до цієї Організації. Факт листа і посилання на пластовий портал листа я давав у даній статті, а ось посилання на список членів ВОСМу де Пласт не числиться:

...після відновлення Пласту в Україні саме сьогодні у Львові є максимум членства, яке складає 1100 пластунів та пластунок.:- Немає такої цифри або ж вони дуті. Звідки у Львові стільки пластунів невідомо. Один красномовний факт щороку то зникає курінь. Ні, він ніби і є, але там немає жодної людини. Зник Пласт і з Львівської академічної гімназії (зауважте в гімназії де він і виник гімназисти навіть незнають що таке Пласт?!). І у Пласту немає 1100 пластунів, хіба, що не рахувати бувших пластунів, розкольників (тобто які вийшли з Пласту і заснували власні скаутські об'єднання, о-! Такі у Львові є! І про них буде розмова).

Справедливості ради мушу сказати, що Пласт у Львові найчисельніша організація скаутського типу, але не заговорюйтеся, що найчисельніша молодіжна чи громадська організація.

Тепер далі про розколи. У Львові Пласт розколовся і від нього розгалузилися ще декілька груп. Серед яких найвідоміші: Асоціація Скаутів Львівщини "Розвідник" та "Пласт в українських школах" Любомира Довбуша.

Причину розколу не судити нам оусівцям, мало того розколи створюються не завжди з ідейних причин а скоріше за все, щось там не поділили.

Тези про переслідування пластунів просто смішно. Особистий сприяння президента нової загальнодержавної "піонерської" організації- це переслідування, чи загальнообов'язкова організація пластових силами чиновників і фінансування в практично в кожній області- це переслідування.

Відносно не вміння піаритися пластунами- не встигли плюнули і вже по всіх каналах йде інформація. Щорічний Збір-похід "Козацькими Шляхами", який зббирає тисячі людей молодих- представників різних скаутських організацій з усіх регіонів України, чомусь не знаходить відображення в телерепортажах, або в кращому випадку висвітлюється коротеньким повідомленням. А організований адмінресурсом пластовий табір на Київщині в якому побувало біля ста дітей проходить по всіх каналах з позуванням найвищих держпосадовців-це не піар. До-речі Організація Українських Скаутів також працює з дітьми і досить непогано. А статтю подати в газету про діяльність ОУС досить проблематично.

Думаю досить про відсутність піару, тут і так все зрозуміло.

Про малесенька кімнатка в Києві. А для чого вам в Києві велике приміщення? Чим Пласт в Києві буде платити орендну плату і з яких грошей. Чи не знову з адмінресурсу. Ідіть в київські школи, гуртуйте дітей і працюйте з ними ОУС у Львові вже вісім років немає власного приміщення. І співпрацює зі школами, до-речі в декількох областях України.

Про толерантність Пласту по відношенню до інших можна співати цілі оди. Так що давайте не будем про це.

Однак факт в тому, що пластуни так і не відповіли на факти зазначені в статті Пласт і "Любі Друзі" а кричать про обливання брудом і переслідуванням. А конкретні факти а власне: Лист пана Павленка та сумнозвісна "вилазка" на Говерлу?

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua