Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/ukr/politics/486f5ccce11ad/

БЮТ блокує перейменування вул. Луначарського на вул. В.Чорновола

Дмитро Сінченко | 5.07.2008 14:36

Про це заявив міський голова Кіровограда В. Пузаков під час вручення Дмитру Сінченку Подяки Кіровоградської міської ради

БЮТ блокує перейменування вул. Луначарського на вул. В.Чорновола
Про це заявив міський голова Кіровограда В. Пузаков під час вручення Дмитру Сінченку Подяки Кіровоградської міської ради "за вагомий вклад у розвиток молодіжного руху, виховання національно свідомої молоді, організацію змістовного дозвілля молоді".

Вручення відбувалось 26 червня, в приміщенні міської ради і присвячувалось Дню молоді.

На запитання Дмитра Сінченка, коли будуть виконані обіцянки, дані молоді, зокрема – перейменована вулиця, Володимир Пузаков зазначив: "Я не хотів про це сьогодні казати, але добре, що Ви підняли це питання. Я памятаю той день, ми тоді разом були на мітингу, і я обіцяв, що міська рада одноголосно проголосує "за", однак сьогодні моя ініціатива блокується саме представниками БЮТу!"

Свій коментар дав Голова Кіровоградської обласної організації "Молодого Народного Руху" Дмитро Сінченко: "Дивно, але надзвичайно приємно, коли представник КПУ підтримує ініціативу перейменувати вул. Луначарського у В.Чорновола, однак ще дивніше – коли проти цього виступає начебто патріотична сила – Блок Тимошенко! Я сподіваюсь, що це викликано не принциповим запереченням самої ініціативи, а лише якимись тактичними питаннями, і така поведінка цієї політсили незабаром зміниться..."


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua