Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Нардеп з фракції БЮТ Рибаков звинуватив Тимошенко у контрабанді. Історія питання

Sprotiv | 7.06.2008 12:18

-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
7

Голосів "проти"
8

Як корупціонерка Тимошенко дістала нардепа з фракції БЮТ Рибакова. Історія питання.

Нардеп з фракції БЮТ Рибаков звинуватив Тимошенко у контрабанді. Історія питання
Народний депутат із фракції Блоку Юлії Тимошенко Ігор Рибаков пояснив своє рішення про вихід зі складу Коаліції демократичних сил у заяві.

І.Рибаков зазначив, що вихід із коаліції означає припинення його діяльності у законотворчій роботі, голосуваннях, засіданнях і зборах.

"Рішення залишити ряди парламентської більшості стало логічним наслідком виявлених мною численних корупційних діянь, сліди яких ведуть до вищого керівництва уряду", – зазначив народний депутат.

І.Рибаков заявив, що як голова міжфракційного депутатського об'єднання "Контрабанді – стоп!" дійшов висновку, що уряд не лише не припинив дію незаконних схем, а й розширив арсенал засобів контрабанди.

"Провідну роль в адмініструванні корупційних діянь відіграє Державна митна служба та її керівник Валерій Хорошковський. Саме це відомство та його очільник запровадили нові контрабандні комбінації, що полегшило державний бюджет на мільярди гривень", – говориться в заяві депутата.

Нагадаємо, що у квітні 2007 року народний депутат від БЮТ Ігор Рибаков мав намір оскаржити нелегітимну постанову парламенту про проведення дострокових місцевих виборів у Києві.

Народний депутат від БЮТ Ігор Рибаков тоді підтвердив, що проводив юридичні консультації із Секретаріатом Президента щодо виборів у Києві. Про це йдеться в його заяві.

"Минулого тижня у пресі було поширено заяву заступника голови Секретаріату Президента України Ігоря Пукшина про те, що "емісари" від Блоку Юлії Тимошенко пропонували йому організувати юридичну кампанію по зриву виборів у Києві", – нагадав він.

"У зв'язку з резонансом навколо цієї інформації, вважаю за необхідне повідомити, що дійсно я консультувався із Пукшиним щодо правових аспектів рішення Верховної Ради України призначити перевибори столичної влади", – заявляє Рибаков.

Причини своїх дій він пояснив тим, що не згодний з тим, у який спосіб, і на якій підставі Верховна Рада прийняла постанову про проведення виборів у Києві. "На моє глибоке переконання, правове обґрунтування цього кроку вельми сумнівне. По суті, парламент прийняв політичне рішення. Кожному більш-менш грамотному юристові зрозуміло, що ВР виносила свій вирок київському меру Черновецькому, не маючи для того достатніх, беззаперечних доказів", – йдеться в заяві.

"Було створено прецедент, коли людині інкримінувалися зловживання, не доведені належним чином і не підтверджені обвинувальними вироками судів. Людину, у даному випадку столичного мера, звинуватили у зловживаннях, але навіть не потрудилися зібрати достатню доказову базу. Виходить, міського голову звільнили ні за що", – вважає депутат Рибаков.

За його словами, він не міг погодитися із таким підходом. "Саме тому я і звернувся до Пукшина з проханням про надання мені консультації щодо правових засобів реагування на постанову ВР. Ми докладно обговорили всі аспекти цієї справи. Під час нашої розмови, серед іншого, йшлося і про можливість судового оскарження рішення парламенту".

Ще раніше у березні 2008 року глава Секретаріату Президента Віктор Балога написав лист спікерові Верховної Ради Арсенію Яценюку.

Послання стосується церкви, яка була відкрита в одному з кабінетів парламенту в січні 2008 року силами депутатів Ігоря Рибакова з БЮТ і Валерія Малишева з Партії регіонів.

Події навколо облаштування православної каплиці в адміністративній будівлі Верховної Ради України по вул. Садова 3-а, Балога вважає "хворим сум'яттям, яке створюють окремі особи".

Також Балога просить Яценюка "з розумінням віднестися до цієї проблеми і врахувати те, що відмічена каплиця вже освячена". І рекомендує: "не варто створювати проблеми там, де її немає. Адже всі ми ходимо під Богом"...

Конфлікт навколо каплиці у парламенті виник у лютому 2008 року. Тоді гнаний християнин у ВР погрожував Яценюку Богом і власним трупом.

Ігор Рибаков обіцяв скласти свої депутатські повноваження у разі закриття Свято-Володимирського храму в українському парламенті.

"Час комунізму з руйнуванням церков і знищенням православного хреста вже давно минув", – прокоментував він звернення Комітету Верховної Ради з питань регламенту до спікера парламенту Арсенія Яценюка з вимогою повернути приміщенню, де міститься сьогодні молитовна кімната-храм, "адміністративний вигляд".

Зокрема, у зверненні Комітету до спікера вимагається "заборонити переобладнати, використовувати приміщення в адміністративних будівлях Ради під культові приміщення або культові будівлі і зобов'язати керівника Апарату Ради вжити заходів щодо приведення приміщення в адміністративній будівлі по вул. Садовій, 3-а, яке з порушенням чинного законодавства переобладнане і використовується як культове приміщення, у стан, придатний для використання за призначенням".

За словами Рибакова, те, що деякі представники демократичної коаліції збираються знищити вже освячений храм, він розцінює, як "великий гріх". "Зруйнувати його – це те саме, що пограбувати сліпого. Не мені судити їхні дії, нагорі є головний Суддя. Не знаю, у кого підніметься рука знищити Святе письмо, але якщо таке трапиться, мені не потрібен депутатський мандат", – сказав політик.

Крім того, він заявив, що йому "особливо неприємно", що лідер Народного Руху, першої демократичної партії в історії незалежної України, "займається самовільним піаром на храмі, що взагалі неприпустимо змішувати духовний світ з політикою".

"Я не засуджуватиму блюзнірські дії, а також заяви окремих народних депутатів, які, працюючи в парламенті, не розуміють, чим вони повинні займатися, а розцінюю це як черговий спосіб пропіарити себе", – наголосив нардеп.

Водночас, Рибаков заявив, що "Господь – Найбільший Законодавець усіх часів, і для чиновників зокрема. Тому тільки через мій труп буде зруйнований храм у Верховній Раді України"...

Цікаво, що депутати Рибаков і Малишев пожертвували загалом півмільйона на парламентську церкву.

У середині березня 2008 року Ігор Рибаков звинуватив одеських чиновників у незаконній приватизації 800 гектарів землі.

У січні 2008 року народний депутат від БЮТ та Голова міжфракційного депутатського об'єднання у Верховній Раді "Контрабанді – СТОП" Ігор Рибаков наполягав на ретельній перевірці роботи колишнього глави Державної митної служби Олександра Єгорова і його заступника Руслана Черкаського.

У грудні 2007 року парламентські журналісти повідомляли, що Юлія Тимошенко визначилася кому віддати митницю. У випадку обрання прем'єр-міністром Юлії Тимошенко Державну митну службу України мав очолити народний депутат від фракції БЮТ Ігор Рибаков.

Восени 2007 року Ігор Рибаков став жертвою дискредитаційної кампанії з чорного піару у низці Інтернет видань. Його звинувачували у тому, що він у кінці 2006 року під видом горщиків спробував оформити вантаж зимового взуття в 4 контейнерах, але ця спроба не вдалась завдяки співпраці митниці та СБУ.

1 грудня 2006 року Ігор Рибаков був серед 18 народних депутатів від БЮТ, які голосували за відставку Юрія Луценка.

Ігор Рибаков має власний сайт у Інтернеті.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua