Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Карпачова не має сумнівів що напад на Дмитра Гройсмана скоєно за його активну правозахисну діяльність

Sprotiv | 28.05.2008 14:16

-2
Рейтинг
-2


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
5

Уповноважений з прав людини негайно зв'язалася телефоном з дружиною Дмитра Гройсмана Світланою, яка постійно перебуває в реанімаційному відділенні лікарні швидкої допомоги, а також поспілкувалася безпосередньо із постраждалим правозахисником...

Карпачова не має сумнівів що напад на Дмитра Гройсмана скоєно за його активну правозахисну діяльність
У ніч з 23 на 24 травня 2008 року внаслідок бандитського нападу завдано тяжких травм Дмитру Гройсману – координатору Вінницької правозахисної групи, члена правління Української Гельсінської Спілки з прав людини. Злочин скоєно у під'їзді будинку в м.Вінниці, де мешкає відомий правозахисник. Зараз потерпілий із черепно-мізковою травмою знаходиться в реанімації Вінницької міської лікарні N2.

Особи, які скоїли напад, як випливає з отриманої інформації, чекали саме на Дмитра Гройсмана, коли той повернеться додому, що робить найвірогіднішою версію про цілеспрямований характер злочину, безсумнівно пов'язаного з активною правозахисною діяльністю потерпілого, вважає Уповноважений з прав людини.

Ніна Карпачова негайно зв'язалася телефоном з дружиною Дмитра Гройсмана Світланою, яка постійно перебуває в реанімаційному відділенні лікарні швидкої допомоги, а також поспілкувалася безпосередньо із постраждалим правозахисником.

Уповноважений з прав людини за власною ініціативою відкрила провадження про брутальне порушення прав і свобод людини, провела перемовини з Вінницьким міським головою про надання правозахисникові необхідної медичної допомоги та з керівництвом УМВС у Вінницькій області щодо стану розслідування кримінальної справи за фактом завданих тяжких тілесних ушкоджень Дмитру Гройсману.

Це питання перебувають під особистим контролем Уповноваженого з прав людини.

Уповноважений з прав людини рішуче засуджує напади на правозахисників, що ставить під загрозу їх діяльність як невід'ємну складову громадянського суспільства, без якого не може існувати жодна демократична країна, і вимагає від правоохоронців якнайоперативнішого розкриття скоєних злочинів.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua