Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
-9
Рейтинг
-9


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
15

Коментарі
  | 19.05.2008 12:23
..."- як ідеал російського князя -"...!, --..."- перший митрополит із росіян – Іларіон – "...Вы разницу между "руским" и " российским" знаете?Какой "российский" в те времена? Зачем такая историческая некорректность,товарищ политолог?Кому выгодна такая пoлитика?Victoria
  | 19.05.2008 12:36
ANONIM:

Ошибка компьютерного перевода. Изначально текст на русском...
  | 19.05.2008 12:43
й обертає свої очі до минулого, розширюючи обрії й усвідомлюючи значення історичної наступності.
Это уже наверное диагноз – увлечение великорусской "преемственностью"...
  | 19.05.2008 12:58
Ще один пунктик помітний –
відразу ж вам висновок, що це, виявляється, вибір православної цивілізації!
Вірний завжди москві вірний...
  | 19.05.2008 13:24
ANONIM:
..."- як ідеал російського князя -"...!, -..."- перший митрополит із росіян – Іларіон – "...Вы разницу между "руским" и " российским" знаете?Какой "российский" в те времена? Зачем такая историческая некорректность,товарищ политолог?Кому выгодна такая пoлитика?Victoria
А я ще запитаю в політолога. А пам'ятаєте коли Хрещення України відбулося, у 988 році, а тоді ще "православія" не було. Зрештою, може пан політолог пояснить, яким то чином такий "православний" повидавав заміж і переженив дітей з "неправославною" Європою? Не пришивайте московську ідеологію до історичних фактів! Це штучно і білі нитки знати. Стаття – ніби все так – і не так.
Віктор Вірний   | 19.05.2008 13:37
Кр-к:

Да, в год смерти Ярослава Мудрого состоялось событие огромной важности. После длительного противостояния Рима и Константинополя произошел окончательный раскол христианской церкви на римско-католическую (западную) и греко-православную (восточную).
  | 19.05.2008 13:42
Це все заказуха і брехня!!! Через таких українофобів табачників ми вічно будемо в бюрехні!!!!
То хто українецьб а хто вуликий?
  | 19.05.2008 13:53
Віктор Вірний:
Кр-к:

Да, в год смерти Ярослава Мудрого состоялось событие огромной важности. После длительного противостояния Рима и Константинополя произошел окончательный раскол христианской церкви на римско-католическую (западную) и греко-православную (восточную).
Другими словами Ви визнаєте, що ні Св. Володимир, ні Ярослав Мудрий ніякими православними в теперішньому розумінні не були! То до чого Ви тут все це попритягували за вуха? Ще забули за третій Рім згадати...Суєта суєт...
  | 19.05.2008 14:11
Да пошел Шустер и еже с ним со своим великим украинцем подельше от Украины.
  | 19.05.2008 14:17
Ярослав, син князя Володимира Хрестителя Київської Русі. Із правлінням Ярослава Мудрого пов'язана уява про "золоте століття" Київської Русі. Особистість же самого Ярослава сприймається як ідеал російського князя.Віктор Вірний))) Раз,два,три,чотири,п*ять-починаємо брехать.Автор з похідною взагалі незнайомий,похідна з Русі-руський князь, похідна з Россії-россійський князь. Понаїхало в Київ безграмотних,просто шал,і всі політологи. ЗЕРО.
  | 19.05.2008 14:20
ANONIM:

Ошибка компьютерного перевода. Изначально текст на русском...
  | 19.05.2008 14:25
ЗЕРО
Руський і русский
Це те ж саме, що "ндієць" і "індіанець" – ніби і схоже, а яка прірва між ними...
Leon
  | 19.05.2008 14:28
які після поразки під Києвом більше не нападали на руські землі й незабаром були витиснуті з південноросійських степів іншими тюркськими кочовими племенами – половцями.Віктор Вірний))) Як у Вас гарно вийшло,тільки-но це були руські землі,а ось вже і південно-россійські степи. Я-то думав,що руські землі-руські степи-Ні, руські землі-південно-россійські степи, проведу аналогію,статтю написав Віктор Вірний-український політолог,а в списках КГБ- Вєктор Вєрнов. Вгадав?Чи просто дурний? ЗЕРО.
  | 19.05.2008 14:29
ANONIM:
Ошибка компьютерного перевода. Изначально текст на русском...
В тексте три опечатки!!!
  | 19.05.2008 14:32
Це те ж саме, що "ндієць" і "індіанець" – ніби і схоже, а яка прірва між ними...
Leon))) Це так само як сингалець і сенегалець,римлянин-румун та інші. Пане Leon,підтримую. ЗЕРО.