Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
-14
Рейтинг
-14


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
15

Коментарі
  | 12.05.2008 12:21
В Росії є прислів'я – "Хорошо трм, где нас (росіян) нет".
А мені так хочеться щоб в Україні було добре.
  | 12.05.2008 12:30
Адже Київська Русь стояла у початку створення православної цивілізації...
Сказився... А Візантія не при справах? "Ядерне православіє","Третій Рим"?
Оспівуємо велич на кістках?
Розставляє! Примітивні, азіатські, смішні.
Але ще один Вітя в них попався.
Никита   | 12.05.2008 13:09
Москва – третий мир
  | 12.05.2008 13:18
Никита:
Москва – третий мир
Москва – говенный мир.
  | 12.05.2008 13:28
Никита:
Москва – третий мир
И четвёртому ей не бывать!
ЗаХар   | 12.05.2008 13:32
НП – сайт вільний. Я не мав би нічого, якби стаття була підписана просто Віктор Вірний, . Ну таке бачення у людини... Але коли це пише політолог,
"Фундація Аналітичної Думки"
то варто було б спершу вивчити історію київських і московських князів, ідеї Третього Риму і Палеологів перш ніж нести дурниці...
-
  | 12.05.2008 13:38
Віктор Вірний, п (а) толог,
"Фундація (отсутствия) Аналітичної Думки"
Верно служишь, Виктор. Черномырдину учиться у тебя надобно. Зачтено. Оплата за рейтингом статьи.
Сезам   | 12.05.2008 14:20
Багатослівно та нецікаво. Схоже на дифірамби путіну/мєдвєдєву.
  | 12.05.2008 14:44
"фортеці щиросердечних і тілесних сил"
Яка тут "фортеця"?!
  | 12.05.2008 16:24
Мацква – третий хрин. Чым бы щэ нацюкив драчныты.
  | 12.05.2008 17:10
"...Росія... Кремль... Інавгурація... Дмитра Медведєва"
"Кладет Дмитрий Медведев руку на Конституцию и говорит: "Газпром. Мечты сбываются."

"9 травня, спостерігаючи масштаб військового параду на честь Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні, Захід остаточно розуміє: "Імперія нікуди не поділася!"
"- Папа, а для чего нужны военные парады на Красной площади?
- Чтобы все наши доброжелатели смотрели на них в бессильной доброте."

Уважаемый автор, статья написана по мотивам анекдотов?:)
fish
  | 12.05.2008 20:17
Уважаемый автор, статья написана по мотивам анекдотов?:)
fish
Да какая разница, уважаемый фиш! То, что происходит у вас в стране, нормальными людьми воспринимается как один сплошной анекдот.
  | 12.05.2008 20:46
ANONIM:
Уважаемый автор, статья написана по мотивам анекдотов?:)
fish
Да какая разница, уважаемый фиш! То, что происходит у вас в стране, нормальными людьми воспринимается как один сплошной анекдот.
Значит над нашей властью смеемся вместе...:)
Над вашей – повода нет: (
fish
  | 12.05.2008 20:48
Ша, анималы-КРЕМляди! Но,ВОРоссия БЕСпрбУДная,шобы там не гоВОРили и не ПИСАли!!!

Эй,вы,ЛИПАтолог, ...Верный! Запомните,пока не будет ОСУЖДЁН ленинизм,сталинский
фашизм, НКВД и коммунизм любая дискуссия о УПА,нашей украинской истории теряет смысл!!

Земному шару пожаром не пылать,так вам 3-г0 риМа – не видать!!!

Что б не поПАСТЬ к медведю в ЛАПЫ
Вот почему нам надо в НАТО.
И когда станем ПАКИСТАНОМ
Тогда лишь защитимся САМИ!!!

С лёгким паром!-Из-за бугра-Лука Избушкин-Масква-Кощеево-ВОРонЕШЬ)))