Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
14
Рейтинг
14


Голосів "за"
20

Голосів "проти"
6

Коментарі
  | 6.05.2008 17:17
такого фашизмо-шовінізму, як в росії, немає ніде
http://kazus.ru/forum/topic_10196-0-asc-360.html
  | 6.05.2008 17:23
Я цілком згодний. Ось який коментар я підготував для одної із статей про ОУН -УПА.
Цей коментар не було опубліковано на тім сайті, та він не втратив актуальносі. ТОж приведу його тут.На мою думку багато суперечностей можна було б зняти, якби була історична справедливість. Червоний, Сталінсько-московський режим повинен бути засуджений нарівні з фашистським режимом. І тоді не було б голосіння, що ось той співробітничав із німцями, а цей ні. Так він же співробітничав із червоним Сталінсько-московським режимом який є навіть більш людоненависницьким чім фашизм. І не безпечнішим, хоча б через те, що не засуджений нарівні із фашистським.
Див. далі.
  | 6.05.2008 17:23
Час був важкий. Весь світ воював або на боці фашистів, або на боці комуністів. Така вже історія, що переможцем у тій війні був людоненависницький комуністичний режим. Ну, а переможців звісно не судять. А треба було б. Зрозумійте одне; московський червоний режим такий же злочинний як і берлінсько-гітлерівський.
Але заслуга ОУН-УПА в тім, що вони, попри всі помилки (в кого їх нема) боролись за незалежність України. В цьому квінтесенція їх діяльності. (Послухайте хоча б інтерв'ю С.Бандери на сайті "бандерівець"). А боротьби без жертв, в тому числі і невинних не буває. Оце і все.
Не засуджений комуно-московський режим, в особі нинішніх лідерів користується цією "незасудженністю", цією істор
  | 6.05.2008 17:23
Не засуджений комуно-московський режим, в особі нинішніх лідерів користується цією "незасудженністю", цією історичною несправедливістю, для того, щоб сіяти розбрат в державах по своїх кордонах. І тим він небезпечний. Люди не втрачайте пильності.
  | 6.05.2008 18:07
ANONIM:
Не засуджений комуно-московський режим, в особі нинішніх лідерів користується цією "незасудженністю", цією історичною несправедливістю, для того, щоб сіяти розбрат в державах по своїх кордонах. І тим він небезпечний. Люди не втрачайте пильності.
http://www.zvezda.ru/prn_655.htm
тут теж цікаво
  | 6.05.2008 19:13
Симаненка казнить медленно! Голодом! на Майдане! транслировать по всем каналам! Смерть комунячим палачам украинского народа!
  | 6.05.2008 19:17
Комунячее гомно будет жить до тех пор пока будут жить его избиратели. Когда наконец коммунисты не будут допущены до органов власти – только тогда их засудят за все преступления. Пока мы будем ходить по улицам названным на честь партийных комсъездов и именами карателей украинского народа – эта злодейская партия будет жить и работать на кремль против нашего народа. Чем собственно они и занимались десятилетиями.
  | 6.05.2008 19:19
Симаненка призвать к ответу! Потом казнить! медленно и желательно голодом! Трнслировать по всем каналам телевидения!
  | 6.05.2008 20:16
nordik:
У меня вопрос. Ваша родители в какой стране жили. Кто строил КриворожСталь, Мариуполь, Днепрогес, газовые хранилища на западной Украине. У Вас есть хоть малость в душе хрестьянства? Или Вы без Веры в душе. Victoria, вот о чём я Вам говорю. Народ просто по Ламе разводят. Мне жаль, что Вы не в состоянии это понять.
  | 6.05.2008 20:23
ANONIM:
nordik! лилипутин всех сзывает под свои знамена, "обустраивать Россию"!
Чемодан, вокзал, Мухосранск!
Может и резко, но надоела эти имперская вонь!!!
  | 6.05.2008 20:28
nordik:
Я не могу понять. Мой дед в составе Сталинской Армии освобождал Львов от фашистов с кем в город вошли воины УПА. Был ранен и "потерял" ногу. Я кто? И мой дед сегодня КТО?
  | 6.05.2008 20:33
nordik:
Если вы срываетесь, значит я прав! Это первое. Второе. Сегодня наверное 60-70% металургии Украмны это российский бизнес. Вам наверное прийдёться уехать. Смешные Вы. Вас друг на друга натравливают, а Вы ведётесь.
  | 6.05.2008 21:18
Ша,анималы-КРЕМляди! Но,ВОРоссия БЕСпробУДная,шобы там не гоВОРили и не ПИСАли!

Бабушка!-А чем отличается фашизм Гитлера от фашизма Сталина?-Дык Германия Гитлера
и СС осудила и покаялась!-А Масква не осудила и не покаялась,и до сих пор Сталин
и НКВД у них ходят в героях!!!
Нордик!-Ваш дед,как и многие другие, воевали "За родину" "За Сталина".Честь им и хвала!-Но
воевали они не за НЕЗАВИСИМУЮ Украину,а за Россию и её колонии.Ибо как Сталин так и Гитлер не видели НЕЗАВИСИМОЙ Украины.И мы не видим разницы между гитлеровским
и сталинским фашизмами.

С лёгким паром!-Из-за бугра-Лука Избушкин-Масква-Кощеево-ВОРонЕШЬ)))
  | 6.05.2008 21:23
Хорошо сказал ВОРонЕШЬ!Пiдтримую.Victoria