Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
5
Рейтинг
5


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
1

Коментарі
Евгений Гигаури   | 30.04.2008 14:45
В основном согласен с вами.
Если вам интересны некоторые идеи по формированию РЕАЛЬНОГО СИСТЕМЫ НАРОДОВЛАСТИЯ – зацдите, пожалуйста, на сайт: http://POLITIKI.NET.ua.
Прочитав статьи:
- "Идея для Украины, и не только",
- "Народ-Монарх и мудрая власть...",
- "Секретные материалы на столе у Ющенко",
- и др.
- Вы, думается, сможете понять суть предлагаемой идеи Нового Мира.

С уважением!
Ігор Лубківський   | 30.04.2008 14:53
Ага, дякую – подивлюся при нагоді, бо зараз трохи зайнятий
  | 30.04.2008 15:29
Мені б таку аналітичність!
Vladimir   | 30.04.2008 17:04
Автор запутался в свлоах, как, по-моему.
Древнегреческачя демократия с современной связано только словом, определением. По сути нынешняя демократия основана на идеях Локка и Монтескье, т.е. на основе либерализма. Обеспечение прав меньшинства – ее обязательная составляющая. Она включает в себя целый ряд механизмов, обеспечивающих эффективность и никак не связанных с переводом самого слова "демократия". Когда не было денег, были другие ресурсы, которые оборачивались в обществе и распределение которых обеспечивало власть.
Ігор Лубківський   | 3.05.2008 17:32
Треба було читати попередню статтю. А демократія і лібералізм, тим більше сучасний – це далеко не одне і те ж. Від ідей Локка і французької революціїї залишили "свободу", трохи менше залишили "рівності" і зовсім не залишили "братства" – і тепер Ваша персонально рівність давно вже неспіворозмірна з рівністю Ахметова чи й навіть хоча би Андрія Ющенка. Про братство я вже й не кажу – там і своїх "братів" вистачає і без нас...
Ігор Лубківський   | 4.05.2008 18:38
Коментар прикольний з іншого сайту – дуже вірно підмічено суть проблеми:

"Мне понравилось. Спасибо.
Очень хотелось бы увидеть продолжение. А именно: как в реальных, сложившихся в Украине, да и в мире в целом, условиях, перейти от той видимости демократии, которая есть сейчас, к системе, описанной Вами? Учитывая то, что сложилась такая кольцевая зависимость: власть имущие управляют информацией – информация управляет обществом – общество питает власть имущих... ну и снова по кругу. Как разорвать этот круг?"

от тільки що відповісти йому – я так і не знаю... (((((
ЗаХар   | 13.05.2008 21:42
Є одне дратівливе питання
Не секрет, що саме поняття "демократії" своїми коренями сягає часів ще Давньої Греції, де вона на той час була достатньо ефективною системою управління – усі найважливіші проблеми жителі Афін, наприклад, вирішували на загальних зібраннях усіх громадян.
Саме на на загальних зібраннях усіх громадян, а не усіх жителів. Можливо, тому й ефективна? Всі існувавші в різні часи цензи -осідлодлості, власності, освіти зрештою зводились до одного -ценз розуміння. І вже звідси -єфективність. А випадок засудження Христа натовпом -типовий приклад якраз не демократії а охлократії.
  | 14.05.2008 04:39
Цікаво, може й так. Але ж і Сократа ті ж громадяни так же осудили, як і Христа... А певні обмеження для отримання громадянства і зараз існують – правда не стільки у нас, як в Євросоюзі, чи в США