Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Маску знято!


18
Рейтинг
18


Голосів "за"
20

Голосів "проти"
2

Україна – нє страна!

Маску знято!
Отже, цар Владімір відкинув всяку дипломатію і чітко висловив те, про що замовчував, граючись у "демократичного президента" "демократичної" обрізаної імперії: про ставлення до України і наміри "собірать" землі. Для нього Україна – "нє страна", вони щось там нам "подаріліі".

Якщо хтось і намагався не звертати увагу на його попередні царсько- високомірні повчання щодо трактування історії, та "прітєснєній" русского язика, мовляв, це просто демагогія, то тепер, думаю, всім стало зрозумілим, що все це було сказано на полном сєрйозє.

Претензії щодо утисків нацменшин, розширення сфери впливу, територіальні претензії (Тузла, "часть, і значітельная, подарєна намі" (з бесіди із Бушем)... Чи не здається, що все це вже було?

Гітлер на всю Європу репетував про "утиски" німецької меншини в Судетській області Чехо-Словаччини. Він оперував правом народів на самовизначення, своїм "правом" на "життєвий простір" і таке інше (читай виступи Путіна та всієї верхівки Російської влади).

У той час була проголошена Карпатська Україна як автономне утворення у складі Чехо-Словаччини, що стала федерацією трьох народів: словаків, чехів та українців.

Представники Карпатської України запропонували, щоб міжнародна спільнота взяла новостворену українську державу під свою опіку і була гарантом її суверенітету.

Як поступила тоді Європа? Не будемо повторювати, але за її заграванням з Гітлером, Чехо-Словаччини, у тому числі Карпатської України не стало.

Як поступила Європа щодо питання Україна-НАТО під натиском царя сьогодні? Та так же, як вона поступила щодо Карпатської України та всієї Чехо-Словаччини навесні 1939 року.

"Єслі Украіну всьо жє прімут в НАТО, ето государство просто прєкратіт сущєствованіє". Так, здається, сказав цар Бушу. Звичайно ж, – "прітеснєнних братьєв" прідьотся визволяти. В Криму вже існують воєнізовані казачьї загони, формуються вони й в Східних областях. Є громадські та політичні організації чітко антиукраїнської орієнтації, за першим же сигналом з метрополії прізовйот к восстанію московський патріархат. СБУ спить, Мінюст реєструє. Регіональна партія хоч сьогодні готова возглавіть боротьбу за урканізацію України та приєднання її до матушкі... Матушкє ж залишиться тільки втіхаря поставлять оружіє і тримати лапу на газо- нафтових вентилях, щоб бабуся- Європа не втручалася. І вона, здається, тільки соромливо відверне свою сиву голівоньку...

Дійсно, поки старенька Європа думатиме, приймати Україну в НАТО, чи ні, непогано було б утворити військовий союз між Україною, США та Канадою.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua