Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
НАТО ПДС стара Європа

Стара Європа продалася Росії


13
Рейтинг
13


Голосів "за"
18

Голосів "проти"
5

Україна не одержала запрошення до Плану дій щодо членства в НАТО (ПДЧ).

Стара Європа продалася Росії
Україна не одержала запрошення до Плану дій щодо членства в НАТО (ПДЧ). Разом з тим глави держав країн- членів НАТО прийняли рішення про початок інтенсивних політичних консультацій з Україною і Грузією на високому політичному рівні для того, щоб вирішити питання, що залишилися для рішення щодо переходу до виконання ПДЧ.

Генеральний секретар НАТО Яап де Хооп Схеффер на прес-конференції в Бухаресті у вівторок заявив, що НАТО приймає рішення: Україна і Грузія вступлять в Альянс, переадає "Інтерфакс-Україна".

"Обидві держави доклали дуже багато зусиль для того, щоб стати членами НАТО", – заявив генеральний секретар НАТО Яап де Хооп Схеффер у четвер на прес-конференції в Бухаресті.

Таке рішення альянсу – це підігрування імперським прагненням Росії і по суті підтримка путінського антидемократичного режиму та п'ятої колони Москви в Україні. Від цього програють лише українці, які в черговий раз стали жертвою змови Росії зі старою ситою Європою. Таке рішення Німеччини, Франції та країн Бені-люксу величезна помилка європейців, які вже незабаром на власній шкірі відчують пазурі російського ведмедя.

Та попри те, що сьогодні тішаться і радіють всі антиукраїнські сили, Україна ніколи не стане Малоросією та губернією Кацапії, а патріоти- українці не перетворяться на манкуртів-малоросів. Як справедливо зазначив один з дописувачів УП, "значна частина українців вже давно стоїть на рівних і не зігнеться перед кацапами вже ніколи. За 17 років, якщо так можна висловитись, народилось багато нових патріотів України. Навіть, якщо їх діди та батьки не воювали в УПА та не сиділи по ГУЛАГах." А це гарантія того, що ми рано чи пізно будемо в НАТО повноправним членом, виженемо геть Російський чорноморський флот і назавжди розпрощаємось з ненависною Росією.

Сергій Степанишин

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua