Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Ретинги   посада міського голови   Оболонь

Олександр Слободян – майбутній мер Києва?


5
Рейтинг
5


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
1

Cеред претендентів на посаду міського голови чомусь немає Олександра Слободяна – президента ЗАТ "Оболонь".
Наскільки мені відомо, кияни з великою симпатією ставляться до цієї непересічної людини. І є за що. Зробивши стрімку кар'єру від рядового інженера до директора "Оболоні", він став організатором першого в Україні народного капіталістичного пі


Серед претендентів на вибори міського голови Києва поки що найвірогідніші шанси на перемогу має Віталій Кличко. За даними соціологічних опитувань, друге місце впевнено утримує Леонід Черновецький. У інших кандидатів – Луценка, Турчинова, Горбаля, Катеринчука, Томенка, Омельченка, Поживанова, Каськіва, Бондаренка – практично рівні стартові можливості, і вони навряд чи складуть конкуренцію першим двом кандидатам. Серед цієї когорти вирізняється хіба що Олександр Турчинов, якого збирається витягнути на мера сама Юлія Тимошенко, котра вже заявила, що очолить список БЮТ на виборах до Київради. Можливо, це і правильний хід, але навряд чи кияни на таке поведуться, бо навіть високий рейтинг Юлі в столиці не дає гарантії Турчинову на перемогу. Київрада – це одне, а вибори міського голови – зовсім інше.

Я не киянин, але доля Києва мені небайдужа і тому стараюся слідкувати за політичними перипетіями навколо столичних виборів. І от що одразу кидається в очі: серед претендентів на посаду міського голови чомусь немає Олександра Слободяна – президента ЗАТ "Оболонь".

Наскільки мені відомо, кияни з великою симпатією ставляться до цієї непересічної людини. І є за що. Зробивши стрімку кар'єру від рядового інженера до директора "Оболоні", він став організатором першого в Україні народного капіталістичного підприємства, акціями якого володіють не лише працюючі, а й пенсіонери. А пиво "Оболонь" тепер знають не лише українці, а й мешканці багатьох країн світу. "Оболонь" стала візитною карткою України в світі.

Але діяльність Олександра Слободяна – це не лише пиво, слабоалкогольні та безалкогольні напої. Це і розвиток соціальної сфери для працівників "Оболоні", і будівництво стадіону, і утримання футбольної команди "Оболонь", і меценатські проекти з підтримки українських музикантів, української книги тощо.

Олександр Слободян – народний депутат кількох скликань, заступник голови Української Народної Партії, завжди був і є прогресивним політиком з незаплямованою репутацією. Як на мене, у нього є всі підстави для того, щоб стати міським головою Києва не для себе, а для киян. А що про це думають самі мешканці Києва?

Сергій Степанишин.

PS. Матеріал не замовний і не рекламний. Така моя особиста позиція.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua