Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Рівняни заперечують перейменування прт Миру в прт Чайки

Наталя | 13.03.2008 12:01

3
Рейтинг
3


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
2

Рівняни категорично заперечують перейменування прт Миру в прт Чайки, яке відбулося 6 березня за рішенням Рівнеради

Відкритий лист

Шановні жителі міста Рівного!

Ми мешканці проспекту Миру, змушені звернутись до Вас за розумінням та допомогою, оскільки народ мудріший за містечкових політиканів, які бажають безглуздо використавши світлу пам'ять Віктора Анатолійовича, набрати додаткових балів на позачергових виборах міського голови.

Ми проживаємо на проспекті Миру впродовж всього свого життя, тут росли наші діти, внуки, і для нас ця назва не є порожнім звуком, позбавленим сенсу. Окрім того, сотні, тисячі гостей міста, які коли-небудь завітали до Рівного, знають в нашому місті тільки проспект Миру. Чому ж тоді депутати міської ради, не дочекавшись, того як охолоне тіло Віктора Анатолійовича, заходились так безглуздо увіковічнювати його пам'ять?

У всьому цивілізованому світі вулиці мають історичні, аполітичні назви. Чому ж наші можновладці, так зухвало перейменовують вулиці, ставлять пам'ятники? Дехто скаже, що це патріотизм. Та ні, це абсолютна дурниця, цим горе-політикам потрібно тільки використати світлу і незаплямовану пам'ять людини, аби скористатись довірою тих людей, які її шанують по-справжньому.

Дехто може дорікнути тим, що ми неповажливо ставимось до пам'яті Віктора Анатолійовича, але це зовсім не так. Кожний житель міста знає, як Віктор Анатолійович ставився до всіляких перейменувань. Він своїм особистим прикладом довів, що вся суть життя полягає не в ламанні та знищенні всього старого, а в створенні, надбанні нового, кращого. Чому ж тоді не назвати в честь Віктора Анатолійовича нові мікрорайони, парк, льодовий палац – його останні задумки та мрії.? Тож у нашому місті є так багато нових парків та мікрорайонів?

Час все розставить на свої місця, так як це сталось з Марією Несвицькою, яка все своє життя присвятила місту і через пів-тисячоліття була належно вшанована рівнянами.

З повагою, керівники ініціативної групи,

мешканці проспекту Миру

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua