Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/ukr/politics/47cea152ebf2c/

Кіровоградська школа дебатів

Дмитро Сінченко | 5.03.2008 15:34

15-16 березня в приміщенні Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В.Винниченка відбудуться заняття першої Кіровоградської міської дебатної школи.

ВМГО "Дебатна Академія" та КОО "Молодий Народний Рух" за сприяння управління у справах сім'ї, молоді та спорту ОДА з радістю запрошують молодь міста Кіровограда взяти участь у Кіровоградській міській дебатній школі, яка відбудеться з 15 по 16 березня у приміщенні Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка.

Двері школи відкриті для всіх, хто хоче познайомитись з правилами дебатів, вдосконалити свою майстерність та навички гри, поділитися знаннями з іншими, конструктивно та весело пограти в дебати, обговорити методично-організаційні питання дебатного руху в області та отримати море задоволення від спілкування з друзями та однодумцями!

Програма школи побудована таким чином, щоб бути максимально цікавою та корисною для дебатера з будь-яким досвідом. Програма складається з організаційної, навчально-методичної, ігрової та розважальної частин. Участь в окремих заходах школи може бути обов'язковою або факультативною (за бажанням).

Під час школи будуть проведені тренінги з правил для початківців та досвідчених гравців; дебатний турнір за правилами Британського формату Парламентських дебатів, а також турніри з фан-дебатів та "мафії".

Заходи школи розраховані на 100 осіб.

Контактні особи:

Дмитро Сінченко – 8 050 564 14 54

Михайло Мицюк – 8 066 005 60 36


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua