Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Табачник   сепаратизм   Сіверськодонецьк-2

Анігіляція сепаратиської ідеї?

Андрій Рибалко | 23.02.2008 00:24

6
Рейтинг
6


Голосів "за"
7

Голосів "проти"
1

Як і навіщо колишній "гуманітарний" віце-прем'єр уряду Януковича
силкується стати ідеологом "Сіверськодонецька-2"


Ніщо не мобілізує народну свідомість так, як відверто антиукраїнські публікації, в яких висловлюються ідеї, спрямовані проти Української державності та Української нації. Особливо обурює той факт, що такі дії чинять особистості, які ще не так давно займали високі посади в українському уряді. Як приклад, можна навести чергову статтю екс-віце-прем'єра з гуманітарних питань Дмитра Табачника "Аннигиляция "национальной идеи" (Київський телеграф N3 24-31 січня).

Уважно вивчивши цю писанину екс-віце-прем'єра, спадає на думку, що ідеї, висловлені Табачником можуть бути реалізовані на неосепаратистському з'їзді у Сіверськодонецьку. Чого варті висловлені думки, що "... и сегодня идея раскола страны может стать наиболее адекватным ответом идее галицизации, а скорее, ожлобления Украины", або "...останется только уповать, что "развод" пройдет по чехословацкому, а не по югославскому сценарию"? А правда ж схоже на своєрідний інтелектуальний маніфест ПіСУАРу-2?!

Використовуючи словоблуддя про об'єднання народу, автор в одночас називає помаранчевий електорат "закомплексованим плебсом" та наголошує на "комплекс неполноценности, ствойственный населению западных областей Украины". Наведені цитати наводять на думку щодо наявності комплексів у самого "доктора історичних наук". Чи вони виникли недавно, невідомо, і пов'язані із втратою підтримки у населення його політичної сили та усвідомлення факту, що у сорок років він став політичним пенсіонером, чи існували тривалий час, і пов'язані з неналежністю пана Табачника до титульної нації?

Варто зазначити, що весь світ, зокрема і Україна, визнали трагедію його народу – Голокост, то чому ж шановний професор вважає, що визнання трагедії українського народу – Голодомору веде до розколу держави? Не підкидайте хмизу, пане Табачнику, до ватри розбрату між українцями. Вони й без Вас порозуміються і ніколи не стануть, на Ваше глибоке бажання, ділити Україну.

Табачник хизується ступенем доктора історичних наук і різко диференціює себе від "плебсу", не помічаючи, що, називаючи Президента Ющенка "недавним колхозним бухгалтером", ставить себе на рівень не вище гуманітарного пе-те-уш-ника. Навпаки, він, напевне, мітить себе в новітні лідери "федерастів": "...Появлятся другие партии и другие лидеры. Кушнарев убит, но идеи его востребованы".

Питання актуальності ідей Кушнарьова належить до компетенції Служби Безпеки України, сподіваюся, що вона відповідно відреагує і на ряд статей Табачника.

Ще у 2004 році українське суспільство витримало урок і набуло імунітету до ідей розколу країни. Тоді можна було яскраво відслідковувати, хто скандував на Майдані гасло "Схід і Захід – разом!", а хто ділив населення України на сорти. Відомо, хто переміг.

Державники творять історію, нікчеми ж залишаються на її задвірках!

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua