Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Боротьба триває. Ти можеш захистити Україну!

Андрій Рибалко | 3.02.2008 11:43

4
Рейтинг
4


Голосів "за"
7

Голосів "проти"
3

Стаття опулікована у газеті "Час Молоді" N8. Присвячена вандалізму на Говерлі.
На основі статті була виголошена заява Сумської обласної організації ВГО"Молодий Народний Рух" з приводу подій на Говерлі.


Не дозволиш нікому плямити

ні слави, ні честі Твоєї Нації

(Декалог українського націоналіста)

В житті кожного наступає момент, коли усвідомлюєш, що ти є відповідальний за долю своєї Батьківщини. Що Ти і Вона – нерозривний організм. І коли хтось посягає на неї, серце сповнюється палкою любов'ю до України і такою ж палаючою ненавистю до її ворогів. В такі моменти козацька кров починає грати у жилах, а Дух Героїв говорить, що прийшла твоя черга стати на захист державності.

18 жовтня група покидьків з російської фашистської організації "Евразийский союз молодежи" залізла на найвищу гору України, щоб здійснити свою дику азійську оргію. Вони осквернили Тризуб, знищили гранітну дошку УГКЦ та нанесли свою огидну емблему на пам'ятний знак Конституції України, зняли зі щогли Державний прапор і почепили натомість своє чорне ганчір'я. Завершили ж дійство перейменуванням гори Говерла на пік Сталіна.

"Этим беспрецедентным актом евразийского энтузиазма ЕСМ заявляет, что время т.н. "незалежной Украины" заканчивается. Вместо уродливого лимитрофного образования мы построим Великую Украину в составе Евразийской Империи" – таке пояснення було оприлюднено на сайті організації.

За інформацією СБУ у вчиненні злочину звинувачуються: Савін Леонід Владімірович, 1974 г.н., уродженець м.Сум, громадянин України, з березня цього року постійно проживає на території РФ в Москві, один із провідних активістів структури; Бовдунов Алєксандр, 1986 р.н., громадянин РФ; Мантров Валєрій, 1988 р.н., громадянин РФ. Відомо, що акція планувалася на території Російської Федерації. СБУ повідомляє, що вище згадані покидьки приїхали на територію України 12 жовтня, спочатку в Суми, а потім у Київ.

Похвальна така оперативність спецслужб, але за що я плачу податки, якщо три недоноски змогли безкарно мандрувати Україною, а тепер цілком спокійно почуваються в Росії? Якщо Українську державу не можуть захистити ті, кому слід це робити за посадою, це має зробити народ.

Достатньо зрозуміти, що на Говерлі євразійці спаплюжили НАШІ державні символи, образили НАШУ державу і НАШУ владу. Сьогодні ворог топче знак Конституції, завтра його брудний чобіт душитиме горло твоєї матері, сестри, дівчини! Прислухайся до своїх почуттів! Кожна епоха може стати героїчною. В житті завжди є місце подвигу. Ставай до наших лав, щоб пліч-о-пліч боротися за утвердження могутності і величі України! Щоб через багато років, поглянувши в вічі смерті, не було соромно за даремно прожиті літа. Щоб твоє ім'я навіки залишилося у пам'яті Нації. Щоб бути творцем історії!

Жити варто доти, доки є за що боротися!* * *

Коротке досьє

ЄСМ є молодіжним крилом "Международного евразийского движения" (МЕД) Александра Дугіна.

Лідери: Валєрій Коровін і Павєл Заріфуллін.

Офіційно зареєстроване Мін'юстом 21 вересня 2005р. як Всеросійський молодіжний громадський рух "Евразийский Союз Молодежи".

Називають себе "опричники идеи, а не опричники Путина", але фактично підтримують президента Путіна та уряд (в "дорослому" Євразийском движении – МЕД членами є міністр культури Соколов, віце-спікер Ради Федерації Торшин, російський сенатор і член ПАРЕ Маргелов)

Частково стилізують себе під башкирську кочову орду. Один з лідерів Павєл Заріфуллін, за національністю татарин-кряшен, на одному з "Рускіх маршей" закликав бритоголових прихильників із "Славянского союза" (СС) "вместо того, чтобы разжигать вражду к татарам и таджикам, вместе с татарами и таджиками громить Лондон и Вашингтон"

Гімн ЄСМ – догмат Первого гласа – "Всемирную славу" – старообрядний гімн часів Івана Грозного.

Прапор ЄСМ – чорне знамено з розою вітрів (вона ж зірка Чінгісхана і "крестострел " – жовті стріли, що розходяться з однієї точки, символізують максимальне розширення Євразійського простору. "Крестострел" на чорному фоні символізує золоту зірку Чінгісхана в темному небі Євразії.

За даними ЄСМ їхні групи існують в 15 областях України, а також Казахстані, Таджикистані, Азербайджані, Вірменії, Молдові, Придністров'ї, Туреччині і Польщі. Хоча існують відомості, що дані про могутність і чисельність ЄСМ набагато перебільшені.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua