Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/ukr/politics/4776e2991feea/

Посольство пана Бога. Володимира Володимировича.

Олександр Ч | 30.12.2007 02:13

Звідки беруться українофоби?

Посольство пана Бога. Володимира Володимировича.
В країні, населення якої не об'єднане деякою спільної ідеєю, формування проміжних груп, може відбуватися абсолютно довільним чином.

Наприклад, група підприємців – це люди, які хочуть експлуатувати пролетаріат, заробляючи на ньому гроші.

Це, можна сказати, група першого рівня, входження до якої є досить обмеженим, певними характеристичними вимогами до претендента.

Вимоги ці, сформовані нашим менталітетом, та підтримані державою, перевіряють кожного на відповідність шаблону.

Чисто для прикладу: успішним підприємцем може стати індивідуум, що володіє багатьма корисними якостями. Але, дуже бажано, щоб серед них не було такої зайвої риси, як "чесність".

В силу цих обставин, група бізнесменів є досить однорідною.

Якщо ж, розглядати більш широку групу, скажімо, народних депутатів України, то тут ми побачимо різношерстий набір лисих двоногих, що володіють усім спектром поведінкових типів.

Тут і вищезгадані "ділові люди", які хочуть пролобіювати справу улюбленої дружиноньки, і, знову "ділові люди", які ще когось там хочуть пролобіювати, і, взагалі, якщо вже бути відвертим, у ВР зібралося досить багато обранців, з бізнесовими інтересами.

Хто ж там ще є?

Ну, там ще є, як би їх назвати – "розумоманіпулятори".

Розумоманіпулятор – людина з гуманітарною освітою, яка прочитала багато гуманних книжок, для того, щоб навчитися краще обдурювати представників інших груп, примушуючи їх підтримувати офіційний напрям діяльності материнської підгрупи бізнесменів (тобто політичної партії).

Отже, щоб там не відбувалося з фінансовими проблемами начальника цієї особини, воно абсолютно не цікавить пересічного виборця, який захоплено стежить за спектаклем, що його йому розігрують професійні постановники.

Скажімо, одна група бізнесменів, не хоче, щоб інша змогла покерувати, і тому, примушує свій електорат сліпо ходити за фіктивними ідеалами і, в цей же час, ненавидіти, справжні.

Оскільки, природне середовище розумоманіпуляторів, не обмежується стінами парламенту, прояви їх діяльності можна зустріти будь де.

В даному випадку хотілося б згадати таких представників цієї гарної групи, як "работники культа", чий вплив на населення, є більш ніж значним.

Як всім нам відомо, в Україні існує дві основні релігійні течії.

Це Українська Православна Церква московського патріархату і Українська Православна Церква київського патріархату, котру, перші вважають зборищем єретиків і розкольників (вочевидь, забувши, що самі колись переорієнтувалися з візантійського орієнтування, на київський).

Втім, напевне, небеса завжди підтримують тих, хто правий – церкви МП завжди в пречудовому стані, в них ніколи немає недостачі в пастві, і попи МП, завжди здорові, бородаті і рум'яні, та користуються не якимось там суспільним транспортом, а власними іномарками. Не кажучи вже про те, що у багатьох з них є магазин побутової техніки, або лікеро-горілчаної продукції.

Одразу відчувається різниця, коли подивишся на звичайні обідрані хатки, на яких прибито табличку "УПЦ (кп) ".

Втім, це справи духовні, держава в них втручатися не повинна, і хай би, той, хто переміг в конкурентній боротьбі, з чиєюсь допомогою з-закордону, чи без, проповідував би шукаючим порятунок, про заборону абортів, жахи клонування, шкідливість Інтернету і т.д і т.п.

Але, справа в тому, що одна з релігійних груп, з аж занадто нахабним замахом, почала втручатися в державні справи.

Варто лише пригадати учать московського патріархату, в виборах 2004, коли в друк виходив чудовий буклет, під назвою "Янукович – православний лицар".

Втім, невдача героя, від якого втекла його коняка, не розчарувала духовників у мирських справах і вони, зі ще більшим замахом, розвернули свою пропаганду.

Цього разу, святі списи націлилися на головних ворогів православного світу – українських націоналістів, українську мову і підлих заморських слов'янофобів.

На кожному засіданні районного осередку православного опору, з благочестивим гнівом, оповідується всім бажаючим, про підлих осквєрнітєлєй зємлі русской, що своїм польсько-католицьким діалектом, поганять всіх святих разом з їхніми мощами.

Бачте, ціллю діяльності незалежної України, на їхній погляд, є падіння "третього риму" – тобто Москви, за яким, одразу, прийде кінець світу.

- І тоді, – протяжним басом віщає піп, переляканому електорату, – прийде на землю Бог і покаже вам всім, за ваші гріхи! Алкоголіки, ви, та хтиві дармоїди, скажіть, де ви зможете знайти свій захист? Хто захистить вас від спокуси та демонів, які вже, ось прямо зараз, правлять нами?!

Звичайно, присутніх дуже цікавить відповідь на це питання, з якою, зрозуміло, ніхто не затримується – порятунок, виявляється, у єдності землі руської, бо тільки в єдності, ми зможемо подолати гріхи наші.

Ви, певна річ, можете не приходити на ці дивні зібрання, але бажаючих знайти порятунок, буде достатньо і без вас.

Після цього, не варто дивуватися, що якась молода мама, яка хоче, щоб її дитина росла в єдності з богом, почне вам розповідати, казочку на кшталт "эта Украина всегда сидела на шее у России".

При цьому, ця молода мама буде свято впевнена, що Україна ОБЯЗАНА виплачувати їй допомогу, безкоштовно лікувати, вчити її дітей, не підвищувати ціни на комунальні послуги.

Крім того, вона завжди буде радіти всім невдачам власної країни: "так етім хахлам і надо".

Де-факто, московський патріархат є однією з фабрик по виробництву українофобів, на українській же землі.

Безкарність, з якою йому вдається проводити цю діяльність, породжує ще більше нахабство.

Останньою модою, є розміщення на території церкви російського триколору і гербу, перетворюючи її, таким чином, в натуральний і неприкритий антидержавний агітпункт.Одна з церков УПЦ (мп)

Розміщуючи, на своїх воротах, офіційний герб сусідньої держави, організація, в даному випадку УПЦ (МП), визнає себе не такою, що знаходиться не над державними процесами будь-якої країни, а такою, що є підконтрольною ним.

Як бачимо, пташка тримає в лапах скіпетр і державу, які мають символізувати "єдність государства" і "царську владу".

Тобто, логічно припустити, що метою діяльності вищезгаданої установи, є припинення суверенітету України, її входження в Російську Імперію і, відповідно, підконтрольність царю.

З цього можна зробити два висновки: по-перше, вочевидь, Росії набридло бути світською державою, а пан Путін вже бачить себе головою православної церкви, в чому, звичайно, нічого поганого немає – це є внутрішня справа РФ, в яку, ніхто не має права пхати свого носа.

Ну, а другим висновком є те, що, хоча це і сумно, але діяльність православної церкви московського патріархату, в силу її направленості на позбавлення України суверенітету, доведеться припинити.

Службам безпеки України варто вже усвідомити, що вічне пробачення антиукраїнським силам, не приведе ні до чого іншого, як до чергового розвалу нашої багатостраждальної країни.

Православна церква московського патріархату, на даний момент, має досить посереднє відношення до підвищення духовного рівня населення.

Її основною діяльністю, є виконання замовлення двох основних спонсорів – донецького бізнесу і російської пропагандистської машини.

Остання, бачить у вірі, експериментального послідовника комунізму, завдяки якому, сподівається знову оболванювати "православний мір".

Знову, і знову...


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua