Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
москва   орел   московський   патріархат   релігія
16
Рейтинг
16


Голосів "за"
20

Голосів "проти"
4

Коментарі
  | 30.12.2007 02:45
А коняка та її лицар – дуже вдале порівняння. Мабуть, на задні ноги підупала, що не довезла лицаря до перемоги. Не докормили.

Аристарх Мотовило
Правнук   | 30.12.2007 11:23
+1.
Дякую.
Ekain   | 30.12.2007 12:00
Діяльність УПЦ МП припинити не вдастся,бо єдиний можливий спосіб – це більшовицьки методи 20-30-х років.Через важке становлення помісних церков проходила не лише Україна. У Греції ще й зараз існують церкви афінського та константинопільського підпорядкування. Зараз по майже 180 роках пересічні віруючі навіть не помічають різниці, а напочатку все було досить складно. Що треба робити, так це правоохоронним органам припиняти нецерковну діяльність посадовців УПЦ МП, як то участь та організація антидержавних заходів, незаконна комерційна діяльність, несплата податків від комерційної діяльності, що не пов"язана з культом. Для цього потрібна лише воля.
  | 30.12.2007 15:52
Пане Олександр Ч,дякую за статтю.З наступаючим Новим роком! ЗЕРО.
Майже все в статті – правда. Але дозволю собі, через свій досвід прихожанина цієї церкви, поставити свої акценти. В цій церкві багато людей дійсно зв*язані судьбою з Росією. Це або діти живуть чи працюють в Росії, в багатьох пенсія зароблена в Росії і інші матеріальні інтереси. Отож вони панічно бояться погіршення стосунків з Росією. А ще ж є вихідці з Росії, що не сприймали і ніколи не сприймуть навіть ідею незалежності України. Фінансова потужність УПЦ МП базується перш за все на тому, що всі спонсори різних конфесій (бізнесмени, що дають гроші на будівництво і утримання храмів) є неукраїнці. Отож і вибирають вони об*єкт для своєї добродійності, згідно із своїм світоглядом і політичними
... намірами. Окрім того, після 91 року, поки українці запрягали, з Росії в Україну ринуло багато віруючого і на словах віруючого люду, які із завзяттям кинулись реєструвати та відкривати закриті за совітів монастирі і храми. По цій причині УПЦ МП має у власності більшість старовинних храмів на сході і в центрі. Як те є на заході – то, крім як про Почаїв, не знаю. Отож віруючі українці ходять в ті храми. Особисто я з антиукраїнською літературою знайомився, але позаяк я висловлююсь про таку пропаганду негативно, мені її більше не пропонують. Може тому що я такий в нашому храмі не один (священник із Галичини) то молитва за Україну і за "павших от рук безбожной власті, от голода" в храмі...
...звучить.
В підсумку треба сказати, що є люди, які готові сліпо йти за будь – ким, аби ці вели його в приятному-прийнятному для нього напрямку. Справжній українець на антиукраїнську пропаганду не поведеться. А в питаннях віри і церковної організації (це дійсно різні питання) не можна робити революційних кроків (загроза існуванню країни), тільки напружена пітна еволюційна робота.
Я б звернув увагу на досить поширену обробку мізків українців різними модерними церквами, загроза від них значно більша ніж від УПЦ МП.
Valeriy_L   | 30.12.2007 20:11
Володимир Павлович:
загроза від них значно більша ніж від УПЦ МП.

Загроза від них усіх однакова – дуже велика. При цьому Ви протирічите собі. І в модерних церквах люди можуть не звертати увагу на пропаганду, як Ви в "московській".
Олександр Ч   | 30.12.2007 20:57
ЗЕРО, дякую, і вас також!
Володимир Павлович:
Але, все ж таки, звісно, не всі, але велика частина священиків мп, ведуть свідому антиукраїнську пропаганду, і свідомо спотворюють сенс Християнства. Вони розпалюють у людях міжнаціональну ворожнечу, навіть агресію. Це недопустимо. Діяльність будь-якої організації, будь то ієговісти, чи послідовники ктулху, має регулюватися законодавством.
  | 31.12.2007 00:44
Двоголовий птах – це саме по собі не Боже створіння. Роздвоєння – від лукавого... Звідти і все решта.
  | 31.12.2007 00:46
Олександр Ч:
Вітаю з наступаючим Новим роком!
  | 31.12.2007 03:13
Единственное средство борьбы с МП это введение в школах основ "канонической" православной веры, семь дней в неделю, и поставить это надо на место нулевого урока, и тогда мы воспитаем молодежь с превивкой атеизма, и она будет невосприимчива к этой убогой пропаганде...