Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Тигр з картонними щелепами?

Iurko S. | 27.12.2007 06:35

-2
Рейтинг
-2


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
5

Стрижка "під хазяїна".

© "Народний Оглядач"

СПИТАЙ ПРЕЗИДЕНТА.

23:31 25.12.2007

" 24 грудня розпочався конкурс "Спитай президента України". До проекту долучилися інтернет-видання "Українська правда", "Главред", "ЛІГАбізнесінформ" і "Кореспондент". Мета конкурсу – збір запитань до глави держави від широких кіл громадськості з найактуальніших для суспільства тем."

Iurko S. | 14.12.2007 23:53

(коментар до статті Олени Олійник "Викликаю вогонь на себе", "Народна правда".)

"Критика" третьої особи, особливо – за її відсутності, має риси і наслідки чорної магії. І не тільки для самої "мішені". Золотою є згадка про нашу інформованість. Я вчинив би для себе чималу послугу, я це знаю, аби обмежив власні виступи тільки фактами і спокійними припущеннями на їх основі. Але як компенсувати "моральні збитки", котрі наносить чужа діяльність? Я вже не кажу про втрати матеріальні. Кулаком – зависоко. Ось і рвем "особу" ментально, собі ж на шкоду, бо "нагорі" (над нами і над "ним") таке "бойове мистецтво" ніколи не віталось, а, може, і не проститься.

Добре б розвинути народну рубрику "ПАНЕ ПРЕЗИДЕНТЕ!" (ідея – "розливу" іще вересня 2005-го, тоді вона не знайшла спонсорів). Напочатку справа планувалась, як громадське видання з рядом гарячих розділів, аж до відкритих подань до суду та законодавчих проектів. Можем, позначивши умови, обкатати її на НП (УП?), а далі – як бджоли сядуть. Редакція, можливо, захоче виділити цю спробу в окремий проект, аби вона не поглинула материнську "смугу". А нарід матиме нагоду позбутися сварливих нахилів, і, добираючи слова, сказати "пану" в торець, що він хоче від "пана" та чим уже гидує по саму зав'язку. Ставлю пляшку, що "особа" читатиме наші заморочки. Ту саму пляшку, котру Ющенко винен мені особисто за 2004-й."

Зверніть увагу на дати. Що це? Сумний збіг обставин?

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua