Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
-3
Рейтинг
-3


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
6

Коментарі
Стрілець   | 17.12.2007 14:18
Відповідь аж надто проста –
занадто мало народу, занадто багато населення.

Ця проблема – основна.
Всі інші – похідні.
Странник   | 17.12.2007 14:24
Стрілець | 17.12.2007 14:18
Відповідь аж надто проста -
занадто мало народу, занадто багато населення.

Ця проблема – основна.
Всі інші – похідні.
===============
Значить – менталітет не той...
Тоді чого виходило в американців? Чи це не те?
Олена Олійник   | 17.12.2007 14:32
Стрілець:
Одна з похідних – за Вашим текстом "Беотійські барани":
Ми все іще надто добре живемо, щоб із нас стали люди:)

Але Странник, звісно, має на увазі хибну систему влади.
Раніше хоч дописував наприкінці: "Але ж він є, цей сенс", а тепер взагалі в нього слів нема – самі лише вигуки:)
Стрілець   | 17.12.2007 14:32
Странник:
Значить – менталітет не той...
Тоді чого виходило в американців? Чи це не те?
А яких американців?
Якщо на півночі Америки – то у них був якраз НАРОД.
А от на півдні, в Латинській Америці, було забагато населення. І результати зовсім інші
  | 17.12.2007 14:42
Нишево, шкоро китайцы вам покажут и народ и насэлэння. выздохнете все.
Странник   | 17.12.2007 15:01
Олена Олійник | 17.12.2007 14:32
Але Странник, звісно, має на увазі хибну систему влади.
Раніше хоч дописував наприкінці: "Але ж він є, цей сенс", а тепер взагалі в нього слів нема – самі лише вигуки:)
==============
Звичайно річ йде про владу. Навіть назва про це.;) Немає ніякого сенсу в такій владі (для країни звичайно), тому й слова, ті які є.
Але й помилок бачу...: (Чорт би побрав цей софт НП-шний!: (
Странник   | 17.12.2007 15:03
Стрілець | 17.12.2007 14:32
Странник:
Значить – менталітет не той...
Тоді чого виходило в американців? Чи це не те?
А яких американців?
Якщо на півночі Америки – то у них був якраз НАРОД.
А от на півдні, в Латинській Америці, було забагато населення. І результати зовсім інші
========
Не було на півночі Штатів ніякого народу. Були емігранти, негри та п'яні індіанці.;)
Олена Олійник   | 17.12.2007 15:09
Странник:
Чорт би побрав цей софт НП-шний!: (
=================
А набрати у Ворді і потім скопіювати – не пробував?:)
Странник   | 17.12.2007 15:14
Олена Олійник | 17.12.2007 15:09
Странник:
Чорт би побрав цей софт НП-шний!: (
=================
А набрати у Ворді і потім скопіювати – не пробував?:)
================
Та, я про неможливість редагування... З-за якихось букв писати модеру??
Про кляті 700 символів я вже мовчу.
Стрілець   | 17.12.2007 15:31
Странник:
Не було на півночі Штатів ніякого народу. Були емігранти, негри та п'яні індіанці.;)
Фільмів про ковбоїв надивились?
Був народ. Ще й як був. Тому і вийшло у них.
Олена Олійник   | 17.12.2007 16:24
Странник:
Та, я про неможливість редагування... З-за якихось букв писати модеру??
Про кляті 700 символів я вже мовчу.

====================
Давай ініціюємо колективне звернення з приводу редагування (в індивідуальному порядку я вже робила – по барабану). Підписний лист пустимо. Страйк вчинимо, в разі чого:)
Странник   | 17.12.2007 20:30
Стрілець:
Странник:
Не було на півночі Штатів ніякого народу. Були емігранти, негри та п'яні індіанці.;)
Фільмів про ковбоїв надивились?
Був народ. Ще й як був. Тому і вийшло у них.
Конкретно,плз, що там за такий народ був при Вашингтоні??;)
Странник   | 17.12.2007 20:35
Олена Олійник:
Странник:
Та, я про неможливість редагування... З-за якихось букв писати модеру??
Про кляті 700 символів я вже мовчу.

====================
Давай ініціюємо колективне звернення з приводу редагування (в індивідуальному порядку я вже робила – по барабану). Підписний лист пустимо. Страйк вчинимо, в разі чого:)
Чесно кажучи, може ти просто тоді не звернула уваги, я з самого початку, як тут зареєструвався, намагався якось пояснити, що НП треба б було організувати не так як зараз зроблено. Щоб тут не виникло тих проблем, що ми отримали.
Але ж маємо, те, що маємо...: (
Стрілець   | 17.12.2007 22:06
Странник:
[Був народ. Ще й як був. Тому і вийшло у них.
Конкретно,плз, що там за такий народ був при Вашингтоні??;)
Та треба би й самому знати – білі, англосакси, із першопоселенців.
У них усі президенти були саме такі, абсолютна більшість еліти – теж такі.
А не наволоч усяка перекотипольна, як у нвс у нашій "еліті"
Інші моглм бути будь-якими імігрантами, але керівне ядро завжди було жорстко – білий, англосакс, із першопоселенців.
А про п'яних ковбоїв – це вже Голівуд.
Странник   | 17.12.2007 22:36
Стрілець:
Странник:
[Був народ. Ще й як був. Тому і вийшло у них.
Конкретно,плз, що там за такий народ був при Вашингтоні??;)
Та треба би й самому знати – білі, англосакси, із першопоселенців.
У них усі президенти були саме такі, абсолютна більшість еліти – теж такі.
А не наволоч усяка перекотипольна, як у нвс у нашій "еліті"
Інші моглм бути будь-якими імігрантами, але керівне ядро завжди було жорстко – білий, англосакс, із першопоселенців.
А про п'яних ковбоїв – це вже Голівуд.
Схоже нам прийдеться розбиратися з Штатами??;) Ну їх к чорту.
Всі ці паралелі, повтори не для нас.