Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
16
Рейтинг
16


Голосів "за"
20

Голосів "проти"
4

Коментарі
  | 20.11.2007 09:32
Красная Шапочка слушает,размышляет и спрашивает у бабушки: – Бабушка! – А против кого был организован ГОЛОДОМОР (Геноцид) в УКРАИНЕ 1932-1933гг?-Против украинских крестьян!! – А из кого состояло укр.крестьянство?-На 95 % из украинцев!! – А где проживали евреи и русские?-В основном по городам и НКВД!!- А сколько погибло евреев?- Ни одного!! – А русских? – Чуть-чуть больше!! – Дв-а, теперь понятно почему ТЕ и ДРУГИЕ не признают ГОЛОДОМОР (ГЕНОЦИД)!! – Чужое ГОРЕ – не наше горе!!! – Лука Избушкин))))
  | 20.11.2007 09:50
А Яценюк нічого не скаже. Тому він всіх і влаштовує. Всіх у владі (Українській).
Мене особисто дивує не Росія. Тут і говорити немає про що. Мене вражає те, що переважна більшість українців, які живуть на територіях, охоплених у 30-і роки голодом, думає так само, як і Російське МЗС. Оце вже проблема. Як каже один мій знайомий: "Нічого не розумію. Там (на сході) дітей власних їли, а тепер кажуть, що голодомору не було. Проте беруться вести дискусії про УПА, черпаючи при цьому інформацію з гнилих совдепівських (чит. КДБ -х) джерел. " Що ж ми за народ такий?
  | 20.11.2007 10:13
Так дітей їли не вони, а ті, що вимирали... А ті, хто голод не почуяв на своїй або батьківській чи дідівській шкурі – той і кричить про те, що його й не було, це ж і пню зрозуміло... Сидіти на совдепівсьеких пайках це не кору і будяки варити на їдло...
sane   | 20.11.2007 11:09
Поддерживаю полностью, но хочу напомнить, что МИД Украины – это целиком хозяйство и рупор Президента, гаранта, так сказать. Сегодня он, кстати, проводит в Попельне урок, посвященный голодомору. Так вот, в первую очередь, именно гарант боится обидеть "старшего брата", несмотря на "борьбу" за признание голодомора актом геноцида. Эта "борьба" для внутреннего употребления, с целью ремонта вконец испорченного имиджа. Он (гарант) еще много чего боится, жертвуя лицом и достоинством уже не своим – государства (http://narodna.pravda.com.ua/politics/47195eed41452/).
Самійло Дзвін   | 20.11.2007 12:55
Шановні Sane та незареєстрований користувач. Згоден з усім, що ви пишете в коментарях. Єдине, треба нам потроху вчитись об"єднуватись перед "зовнішніми викликами". Тому цю конкретну нагоду я не вважаю доречною для того, щоб загострювати увагу на тому, що Президент чи наш народ роблять неправильно. Спершу треба гідно відповісти чужинцям, а пізніше продовжити з не меншою гідністю дерти чуби один одному))
sane   | 20.11.2007 16:44
Самійло Дзвін:
...Спершу треба гідно відповісти чужинцям, а пізніше продовжити з не меншою гідністю дерти чуби один одному))
Але ж відповідати чужинцям – це і є прямий і святий обовязок Президента! Ви памятаєте, щоб він хоч раз їм відповів, незважаючи на те, що приводів було більш ніж досить?
Олекса Косар   | 20.11.2007 16:45
Самійло Дзвін:
Шановні Sane та незареєстрований користувач. Згоден з усім, що ви пишете в коментарях. Єдине, треба нам потроху вчитись об"єднуватись перед "зовнішніми викликами". Тому цю конкретну нагоду я не вважаю доречною для того, щоб загострювати увагу на тому, що Президент чи наш народ роблять неправильно. Спершу треба гідно відповісти чужинцям, а пізніше продовжити з не меншою гідністю дерти чуби один одному))
ПІДТРИМУЮ!
Олена Олійник   | 22.11.2007 12:43
Олекса Косар:
Самійло Дзвін:

А я вас обох, та ще й Ренесанса, підтримую і питаю зі святом. Тобто – зі святом вітаю усіх!
Зокрема sane.
Може хоча б сьогодні, куме, забудете, як Ви його ненавидите:)
boroda   | 22.11.2007 13:18
Вже писав на цій гілці, що питання визнання справжньої історії України дуже дратують Імперію. Тому й спроби змістити акцент на другорядні питання, як от штучний статус російської мови, й т. ін.
Тому авторові великий РЕСПЕКТ та ПОШАНА!
Дякую! +1
Володимир Хапчук   | 3.02.2008 22:09
я недавно ОБЩАЛСЯ С ДВУМЯ реальными свидетелями событий голодомора. То, что они рассказывают это ужас...
У меня до общения с ними еще было сомнение, что Голодомор-управляемое событие на Украине.

Но, Хитрый Андрей Йосипович (с Хмельничины) мне сказал, что да действительно стояли заградительные отряды вокруг населенных пунктов, чтобы никто не мог куда- либо уйти. И что забирали все продуктове из дома...

КТО этому не верит? Пишите!
ГОТОВ свести вас со свидетелями ГОЛОДОМОРА!
Они со слезами на глазах рассказывают: "Діточки, ми боялися розповідати, перед смертю хочемо, щоб ви знали, що це було на справді..."