Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
7
Рейтинг
7


Голосів "за"
9

Голосів "проти"
2

Коментарі
Олена Олійник   | 14.11.2007 10:41
Самійле, по-перше, вітаю.
По-друге, я так зраділа, що нарешті Ви зробили допис, аж поставила + ще до прочитання. Це мені -.
По-третє, + стаття таки варта вже за підняття питання антисемітизму. Ви праві щодо того, що є він в усьому світі, а вже в нас – "та Боже ж мой!" Хоча б тутешні анонімні коменти почитати...
Але нагадаю, що сер Уінстон Черчіль також сказав своє знамените: "В Англії нема антисемітизму, тому що англійці не вважають себе дурнішіми за євреїв". І, звісно, антисемітизм там також був і є, як дійсно всюди і скрізь, крім хіба що якихось островів Загубленого Світу. Але ж це не заважає класичному статусу цитати. Тож, іноді для досягнення мети варто й перебільшити (чи то навпаки)
  | 14.11.2007 12:19
Боже, сколько еще кретинов, подобных автору! Судей, не умеющих лампочку в подъезде вкрутить... Заипали...
Вот поэтому ты никогда и не будешь "читачем" ни изральских, ни европейских газет...
Жалко, что и мы вместе с тобой.
  | 14.11.2007 16:30
Цікаво, а де Ви незалежну Україну бачили?
  | 14.11.2007 20:13
_Україноцентрист

Автор абсолютно правий. Ні додати, ні відняти.

Самійле, так тримати!
Олекса Косар   | 14.11.2007 22:30
"А потім спільно використовувати дружин – теж ідея новаторська!"

Це ідея не новаторська. В кінці 20-х на початку 30-х, коли селяни широко обговорювали, що таке колгоспи, то окремими з них вносилася пропозиція, що треба усуспільнити не тільки реманет і худобу, а й жінок. Колгосп – так колгосп! По повній програмі.
Valeriy   | 15.11.2007 12:34
Эх жаль, потропились парламенты Перу, Эквадора и Колумбии признавать Голодомор геноцидом. Теперь нашего орла-президента не увидят и лекцию об ОУН-УПА не послушают. Но ничего, еще много других стран осталось: Боливия, Гондурас, Гватемала... И им полезно будет об ОУН-УПА послушать и мы от своего президента отдохнем. А может вообще, пока он не добьется признания Голодомора и национально-освободительного движения УПА-ОУН во всех странах Южной Америки, его в Украину не пускать?
Valeriy   | 15.11.2007 12:42
А что Вы от нашего премьера хотите. В какой среде вырос, такие у него и пропозиции. На кодляк так на кодляк. В общее употребление, так сказать. Дипломатически – в совместное использование украинского керченского пролива. Ну а там видно будет. Может придется совместно берега укреплять, вплоть до Ужгорода.
Valeriy   | 15.11.2007 12:46
Так что статья очень актуальная и полезная. Автор молодец!