Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Чернігів   влада   Катерининська церква   УПЦ МП – УПЦ КП   музей   міліція

Чому цього не можна було зробити раніше або Чи відповідатиме хтось за втрату безцінних експонатів?


10
Рейтинг
10


Голосів "за"
12

Голосів "проти"
2

Працівники Чернігівського історичного музею за допомогою та більше ніж 70 міліціонерів, що забезпечували безпеку за 10 хв. відкрили ковані двері Катерининської церкви. Нагадаємо, що вони були заблоковані більше ніж рік. Заблокували ці двері – повісивши три власні замки, ще влітку 2006 року представники ПСПУ, а представники УПЦ МП.

Чому цього не можна було зробити раніше або Чи відповідатиме хтось за втрату безцінних експонатів?
Сьогодні о 9.50 працівники Чернігівського історичного музею за допомогою та більше ніж 70 міліціонерів, що забезпечували безпеку за 10 хв. відкрили ковані двері Катерининської церкви. Нагадаємо, що вони були заблоковані більше ніж рік. Заблокували ці двері – повісивши 3 власні замки, ще влітку 2006 року представники ПСПУ, а представники УПЦ МП блокували їх власними тілами та шатром, який вони поставили навпроти входу до храму назвавши його "похідною церквою". Іншими словами, чернігівська влада, правоохоронці та громадськість спокійно та майже безслівно спостерігали за тим, як нищилися безцінні експонати та пам'ятки культури! Дочекалися! Зокрема тканина 19 ст, десь 100 одиниць, побита міллю, зіпсована, насиджена мухами, комахами. Мух тут міріади, молі, павуків в приміщенні повно. Дерев'яний стіл розвалився, лопнули вщент батареї. Працівники заповідника "Чернігів стародавній" та історичного музею сотні разів повторювали на сторінках ЗМІ, що в храмі без належного догляду, з протікаючим дахом залишились експонати музею загальною вартістю більше 1 млн грн. (!). Хіба цього факту було недостатньо, щоб ще рік тому, коли не було пізно за допомогою ножівок по-металу, ломів та більше ніж 70 міліціонерів (як сьогодні) за 10 хвилин зламати двері та врятувати пам'ятки історії? Як завжди, не вистачило політичної волі. Хоча мова під час цього не йшла б про те, хто буде правити в приміщенні службу і чи буде вона там взагалі. Говорилося лише про експонати музею, що знаходилися в приміщенні. А так, як то кажуть, маємо те, що маємо. Відповідь на питання, чи будуть покарані за завдані збитки ініціатори акцій протесту політичні партії, депутати, майже екс-міністри тощо. Вона риторична. В інтерв' ю каналу ICTV директор історичного музею Сергій Лаєвський повідомив, що буде позов проти УПЦ (МП) в особі Чернігівської єпархії. Але... Прикро, що таке буває тільки в нашій країні... Громадянська мережа ОПОРА

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua