Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
цілі і засоби   цели и средства
5
Рейтинг
5


Голосів "за"
10

Голосів "проти"
5

Коментарі
  | 7.11.2007 23:03
Для кожного був свій Радянський союз. Хтось пересувався на чорних "Волгах" і відправляв з української столиці "подалі від лиха" своїх дітей вже в перші години після аварії на Чорнобильській АЕС. Однак за кілька днів це не завадило їм відправити "чужих дітей" по Хрещатику радіоактивної столиці з червоними прапорцями. Хтось стояв годинами в надії придбати кілька пачок масла (не більше двох у руки) та позичав у колег гроші "до зарплати".Однак це навряд чи згадують лідери українських комуністів, який сьогодні організовували чергові акції у центру української столиці, святкуючи річницю Жовтневого перевороту. Вони сьогодні відчувають себе досить комфортно у костюмах від "Brioni" вартістю щонайменш
  | 7.11.2007 23:04
у 5 тис. доларів (Петро Симоненко) і з годинниками "Franck Muller" за 7300 доларів (Адам Мартинюк). На жаль, майже 4% громадян продовжують вірити у казку про щасливі комуністичні часи і КПУ, яка продовжує "вічну боротьбу із капіталізмом".
http://novosti.dn.ua/import.php?url=http://rpl.net.ua
  | 8.11.2007 00:46
Автор грамотно та з превеликим сарказмом пояснив, що таке отой Дубинянськи (чи Дупиняньський), недолуга стаття якого ще висить на УП (чи не висить?). Та мені, наприклад, пояснювати не потрібно, бо я й так знаю хто він такий. Але я не вмію так заковиристо та літературно передати свої почуття до того Дубинанського (чи Дупинянського), я це зробив Олексндр Ч., тому скажу коротко, чи то пак лаконічно, звиняйте по простому – Дубинянський (чи Дупинянский) це звичайне українське квазіліберальне лайно.
  | 8.11.2007 01:07
Дякую за матеріал, шановний пане Олександр. Він вселяє віру в те, що Україна таки буде нормальною, цивілізованою державою. Я не дуже погоджуюся з Вашою мякою характеристикою, даною Вами "українському" капіталізмові. Він далеко не такий, яким би його хотілося бачити, але маймо надію, що остаточно все увійде у прийнятне русло. Маю наувазі, аби наш капіталіст став українським по суті, а не за географічною ознакою. Вдячний Вам за разючо-обєктивну критику Імперії Зла, з котрої ми всі вийшли. З неї неможливо було вийти без втрат, але на щастя ми вийшли з неї без крові. Час працює на нас. Слід закріпити незалежність приєднанням до НАТО. Ще раз вітаю Вас і маленьке побажання – пишіть і українською!
Vladimir   | 8.11.2007 01:17
Идею о том, что буржуи стали заботится о рабочих, испугавшись Октябрьскй революции, придумали сами коммунисты, чтобы хоть как-то оправдать сделанное. Зарплаты стали повышать еще дореволюции, т.к. приток из села закончился, рынок развивался, нужны стали квалификация и ответственность.
Дубнянский написал правильно (хоть я и не знаю, кто он такой) – добиваяст осуществления Великой Идеи, смотри по сторонам, думай, что и для кого ты делаешь.
Если начнут ограничивать свободу во имя Великой Идеи, Янукович точно ускользнет. А тысячи случайных встречных пострадают. и Олександр Ч вполне может оказаться среди них. А незарегистрированный пользователь будет кричать "Так его, бандита".
  | 8.11.2007 10:19
Дякую, Олександре за змістову статтю. Вчора ввечері дивився новини і просто був вражений – молодь, дітей зомбують, зомбують тими ж псевдоідеями, які вже довели свою бездарність і антилюдськість ті, хто свято вірять в мерця, який по трупах мільйонів вів живих до прірви... Вони розділять участь вождя негідників, не сумніваюсь, але треба той потік спинити, поки він не наробив значної шкоди! Пропоную розпочати інформаційну "війну" проти тих, хто скориставшись нашою толерантністю творить чорні справи! Молодь треба захистити. І підтримую ідею контролю влади – коаліції, опозиції, Президента, міністрів, силових органів. Інакше – історія може повторитись...
  | 8.11.2007 16:31
http://www.grani.ru/opinion/novodvorskaya/m.129711.html
  | 10.11.2007 15:45
Авторе, я, Вася Пупкін з Пуканівки, вважаю, що ви, Олександр Ч, вкрали в мене 11 корів, що ви неотесана, неосвічена та хамовата падлюка, що ваші діти – виплодки молодої лошиці, а ваші діди та прадіди – довбані фашисти, що народилися в наслідок інцесту.
Покайтеся, і може тоді я вас прощу. Ви готові?
Олександр Ч   | 10.11.2007 15:48
Нізащо!
Олександр Ч   | 10.11.2007 15:51
Доречі, а чого інкогніто?
  | 10.11.2007 16:08
Про инкогнито – это ты, ПЗДУН, о себе? Быдло, это ты о себе? Пидорас вонючий.
boroda   | 24.11.2007 00:14
Ото рівень культури, як раз комунячий!