Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

На роковини

Стрілець | 6.11.2007 23:11

11
Рейтинг
11


Голосів "за"
13

Голосів "проти"
2

Згадав, що 7-го – роковини подій 1917-го. Епітафія?

Поздоровлення до роковин

Традиційно неприємна погода в традиційно неприємне свято. Тепер воно вже у минулому, але я, дякуючи достатньому віку, ще встиг намерзнутися в демонстраціях. На честь революції, що була колись, уже дуже давно, аж у 1917 році.

А яка затівалась та революція... Привид довго бродив по Європі. Привид комунізму. Усе ж ніби нормально йшло там привиду, такі були люди, так натхненно розвивали таку світлу ідею свободи, рівності і братства всіх народів. Спочатку утопія, потім прийшла карбована ясність теорії, що давала таке чудове розуміння мети! Потім гуртки, що плавно переростали у все сильніші партії, готові керувати виступом народів за свою кращу долю.

Здавалось би – ось воно, світле майбутнє, завтра вже почнеться його переможний прихід.

Та щось не повелось йому у тій Європі й привид матеріалізувався десь на її задвірках. Там, де "нємитая Россія, страна рабов, страна господ..."

Отож я і думаю – а якби справді тоді революція успішно пройшла не в тій Росії, а таки в Німеччині? Адже була тоді в Німеччині революція. Не дійшла тільки до успіху. А якби дійшла, невже і там було би далі все так само жорстко всупереч високій і світлій ідеї? Невже теж організували би таку ж партію з таким же відбором керівних кадрів строго за тими ж принципами, що в кримінальному середовищі? Невже і там організували би власність на засоби виробництва строго за принципами злодійського общака? Невже і там головною умовою успіху для людей зробили би готовність виконати БУДЬ-ЯКИЙ наказ керівників?

Невже і там робили би все, щоб насправді не комунізм будувати, а повністю дискредитувати, скомпрометувати, зганьбити саму по собі хорошу ідею?

А може якби цією справою зайнялися не такі дикуни, то й результати вийшли б не такі ганебні?

Я абсолютно не схильний до догматизму-фундаменталізму. Ні до комуністичного, ні до "ринково-демократичного". Я тільки про те, що в історії людства ніхто ні разу ще не пробував будувати будь-який комунізм. Були тільки громадянські війни у відсталих країнах, що завершувались утвердженням якихось дивних напівкримінальних режимів-общаків. Були у цих режимів і свої принади. Що й не дивно, в історії людства практично всі форми правління мали і принадні сторони.

Ці режими мали спільну рису – оголошувати своєю метою побудову комунізму. Та мало що можна оголосити, слова ж не мають жодного значення, тільки справи. А справи зводились саме до "общаків", ніхто не мав жодного наміру й не пробував по справжньому шукати якісь форми залучення народу до управління. Ніхто, тим більше, не пробував щось таке запроваджувати. Були тільки чисто декоративні форми типу робітників і селян у верховних радах. Які всеодно нічого не вирішували, тільки слухняно піднімали мандати на голосуваннях.

Кримінальний общак, як би він не розумів важливість і не старався – всеодно ніколи не зможе по-справжньому поважати інтелектуалів. Справжню опору сили держави. Отож і профукав кримінальний режим свою велику державу. Туди їй і дорога.

Ну і як тепер ставитись до наших, ну зовсім не українських, але із юридично громадян України "комуністів"? Чого хочуть ці "таваріщі"? Яка їхня головна мета мета? Вони аж ніяк не приховують, що головна їхня мета – не дати Україні відділитися від Росії.

Це від тої самої Росії, яка згидила, спаскудила, скомпрометувала, дискредитувала ідею комунізму? Зробила комунізм посміховиськом і "притчею во язиціх", а саме слово – по суті матюком? Яка гарантовано і в майбутньому не буде будувати жодних комунізмів, бо її керівникам уже і з приватною власністю ну дуже комфортно?

Отака головна мета "комуністів". І вони сподіваються на любов народну?

Та таких лицемірів здатні полюбити хіба що ну зовсім уже бездумні й уже або ще не здатні думати.

Коментарі









© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua