Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Політичні комікси

Олександр Ч | 27.10.2007 17:09

8
Рейтинг
8


Голосів "за"
11

Голосів "проти"
3

Зловісний гаспадін Дугін, на ділі виявився досить приємним волохатим пньом, з трохи косуватими очима...

Політичні комікси
Загальнонаціональний політичний вечір п'ятниці, коли все населення збирається перед телевізором, щоб подивитися на групу клоунів, що чомусь вважають себе політиками, цього разу пройшов під знаком Вави.

Саме цей, суб'єкт, який останнім часом неймовірно підняв свій інтелектуальний рівень, намагався вразити маси своїми єднальними ідеями.

Було видно, що Володимир Михайлович зовсім недавно прочитав декілька книг (щоправда невідомо яких), тому з перших же хвилин всі присутні змогли дізнатися з його вуст просту істину про перевагу начитаних політиків перед неначитаними.

Це звичайно, звучить логічно, але не беззаперечно. Бо загальновідомим є той факт, що найосвіченішою людиною української сучасності є пан Янукович, геніальному перу котрого належить не менше ста наукових праць (а можливо і набагато більше – хто їх рахував то).

Втім, особливо не бентежачись цим фактом, екс-спікер виказав свої думки про те, що корови мають давати молоко, по трубам має ходити газ, літаки створені для того щоб літати, а люди мають дружити одне з одним (особливо з росіянами).

Все це розмаїття аграрно-історичних думок справило приємне враження на публіку (навіть на Ганну Герман) і цілком можливо, що з цього моменту Вава в очах народу став набагато більшим мілягою, ніж того далекого дня, коли він виринув на екрани телевізорів з обклеєною пластиром фізіономією.

Однак, золотавоголовий хлопчина був неєдиним інтелектуалом вечора.

Скажімо, всіх вразив зловісний гаспадін Дугін, який на ділі виявився досить приємним волохатим пньом, з трохи косуватими очима.

В своєму виступі Дугін виказав думку про те, що "украинцы, божьи твари, челом бить к матушке России обязаны, ибо без оной никак жития свого наладить не могут! А как не будет того, так вы потом пожалеете!"

А ще він сказав, що "А окромя того, малороссы по глупости своей высшесть великороссов отрицают, что по сути своей есть не иначе как самый натуральный фашизм".

Дугін хотів сказати ще щось, але його меланхолічно-проповідницький спіч перервав пан Портніков, який заявив, що пан Дугін це якесь мілісенто персоно з глухого села, і що з такими нечесаними та неосвіченими мужиками, вихована людина навіть розмовляти не стане.

Такий випад дуже вразив Дугіна – він відразу схопився за бороду, та почав човгати під столом лаптями, промовляючи щось нечленороздільне.

І вже зовсім невідомо, чи не втратив ба Дугін свого грізного авторитету серед українців, як раптом його сателіт зайшов за горизонт.

Серед менш значних подій можна виділити патріотичні роздуми Корчинського про пріоритетний вибір фашизму, його спроба навчити Ганну Герман політиці, на яку він отримав досить чітку відповідь типу "навчишся так заробляти гроші, як я, тоді казатимеш", ну і звичайна історія про те, куди Юля діла 11 мільярдів, від якої, цього разу, випало відхрещуватися чистоплотно-дипломатичному пану Немирі.

Коротше кажучи – Україні потрібні Литвини!Вава про газВава про вкрадений європейцями літакВава про молокоВава про цінність книгВладу треба давати тільки розумним людямРІшення про назву вулиці мають приймати люди!Я це щойно казав!Під кінець, Ваву почало трохи ковбасити.Ганна Герман була глибоко і вражена і похвалила Литвина: "Нам потрібні такі Литвини!"Що?А-а-а, я знаю!Вона жартує?Тим часом на Інтері Пєтя зображував з себе заставку телекомпаніїї ВідЩо сказав би з цього приводу Васілій Блаженний?Портніков про дєрєвєнщінуВирЯ його взувТим часом на Інтері, Пєтя розповідає про бурякиКорчинський пробує навчити Ганну уму-разумуКоли, ти, Корчинський, знайдеш спосіб, як я, потрапити до ВР, тоді й повчатимеш!Схоже, гарні вуса тут не допоможутьПро що це вони?Пєтя все ще на Інтері

Продоження фоторепортажу, чекайте після того, як я сходжу за пивом!

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua