Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
демократія в межах диктатури   свобода слова при жосткій цензурі   демократична політика екс-генсеків СССР

Горбачов вдруге став головою "нового" соціал-демократичного союзу

Beware | 22.10.2007 01:15

12
Рейтинг
12


Голосів "за"
14

Голосів "проти"
2

Веди, Сусанін!

Горбачов вдруге став головою ''нового'' соціал-демократичного союзу
20 жовтня Михаіл Горбачов став лідером суспільної всеросійської організації "Соціал-демократичний Союз". Як заявив на створюючому з*їзді Горбачов, соціал-демократи сподіваються, в першу чергу, на пресу, і вживатимуть механізм свободи слова. (який зараз не діє у Росії) Горбачов зауважив, що метою союза є боротьба з негативними тенденціями і коррупцією. "Країна веде реформи в рамках капіталистичного напрямку, і нам не треба воювати з цими реформами.", – сказав він. – "Нам треба виступати проти порушення принципів соціальної справедливості. (яка соціальна справедливість, коли реформи – капіталістичні?) Ми маємо діяти в рамках держави." (ну звичайно, кабінетні революціонери!) По його словам, прихильники руху виступають за вирішення проблем не через класову боротьбу або урівнювальні підходи, як комуністи, а на умовах соціального партнерства. (щоб це не означало)

Горбачов підкреслив, що створений ним рух буде більш за все "ідеологічним". "Якщо ми боремося за владу, то тільки за владу над розумами", сказав він. Створювати власну партію соціал-демократи поки не спішать. Горбачов має невдалий досвід створення такої партії. У 2001 році він став лідером Соіцал-Демократичної партії Росії. Влітку цього року партія була ліквідована федеральною регістарціонною службою Росії через недостатність її членів. Генрих Боровик вірить у попит на партію. "Розрив між багатими і бідними у сучасній Росії просто жахливий...Ідея соціальною справедливості буде все більш популярною". (тут, напевно, і "партнерство" класів у пригоді стане).

На думку Горбачова, "йде реальне зуження простору у публічній політиці" є "признаки тиску на демократичні інститути". "Фактично в суспільстві є відсутньою реальна і дійова опозиція. До різних рухів протесту застосовуються жорсткі міліцейські міри. Партія влади практично монополізувала адміністративні і ідеологічні рекурси у країні".

Але, з іншого боку, Горбачов заявив що підтримує нинішнього президента. Успіхи країни останніх років він ставить у заслугу Володимиру Путіну "Коли країна опинилася у хаосі, вони вжили всі засоби щоб зупинити цей хаос." (але якою ціною!) Але тепер країна має "нарощувати демократію" (нагулювати сальце?)

Можливі конкуренти союза не бачать загрози собі у створенні нового союзу, бо багато хто в Росії почуває себе соціал-демократами, хоча належать до різних партій. (це я повторюю російські джерела, чого не знаю, не перевіряла).

А ось і символ союзу. Зверніть увагу на кулак під квіткою. Якщо її прибрати, то кулак складений, щоб бити по зубам. Взагалі цікава манера утримувати квітку у жмені. Квітка здається трояндою. Рука обхопила ту частину стеблини, де звичайно знаходяться шпичаки. Що б це означало? Щось настала криза у "креативі". То Луценко з своїм совдепівським кулаком що ось-ось, чекаєш, складеться у дулю. То Горбачов з пролетарським ухопом. Краще б вживали ведмедя, який, як великий м*яч, обнімає земну кулю і облизується. Або комфортно лежить на мапі екс-СССР.

По матеріалам (з моїми домислами)

http://www-usa.laprensa.com.ni

http://gzt.ru/politics/2007/10/20/144559.html

http://gzt.ru/politics/2007/10/21/220020.html

http://www.itar-tass.com/level2.html?NewsID=11988663&PageNum=0

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua