Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Вибір-2007. Ч2: Про помаранчевих


2
Рейтинг
2


Голосів "за"
9

Голосів "проти"
7

Після року зради, брехні і кризи ми маємо шанс знову обрати парламент. Маємо шанс виправити помилки минулих виборів, ще раз оцінити дії політиків, про що читайте нижче.

Тому на виборах, обираючи краще з гіршого, я збирався голосувати за прохідних помаранчевих. Все-таки краще, коли все вирішують не декілька людей (Янукович-Ахметов), а декілька партій з різними інтересами. Колективне компромісне рішення чи закон краще, ніж одноосібне. Та й не всі люди злочинці і егоїсти, серед них є і нормальні (може). Коли чесний депутат напише законопроект, наприклад, для боротьби з рейдерством, думаю, через партійно-коаліційну дисципліну за нього проголосує навіть картка Петра Кузьменка.

До речі, за всі роки незалежності у парламенті НІКОЛИ не було націонал-демократичної більшості. Коаліція НУНС+БЮТ буде набагато краща, ніж 2006 р. могла б бути НСНУ+БЮТ+СПУ. У п'ятому скликані не було УНП, ПОРИ, ПЗВ, не було їхніх ідей і дій. Я дуже радий, що Ющенко розігнав це збіговисько. Беручи до уваги персональний склад ВРУ, язик не повертається назвати це парламентом.

Я ніколи не підтримував НУ, шоколадного зайця, проффесора-2, монгола-кучміста та інших любих друзів. Але зараз в НУНС зібралися майже всі нормальні партії. Про подвиги БЮТу я вже писав, не буду повторюватись.

Отже, плюси Нашої України – Народної Самооборони:

1) N58 Юрій Кармазін. Чи не єдиний політик, який дійсно працював на Україну в трьох скликаннях ВРУ. Абсолютний рекордсмен по депутатських виступах, запитах і т. п. Будучи депутатом, Юрій Анатолійович опрацьовував майже всі законопроекти. Кармазін ще 1998 р. заявляв про підрахуйство на виборах президента та сучність Кучми. Якби всі владні мужі так добросовісно ставились до своєї роботи, не жили б ми так кепсько.

2) N10 Володимир Ар'єв. Добре попрацював журналістом, разом з Заблоцьким і Сидорчуком розказав дуже багато цікавого, чого ні в яких новинах не почуєш. Всі б журналісти такими були, а то в новинах чортзна-що показують, аби не правду. Надіюсь, Володимир Ігорович в депутатському кріслі буде ще корисніший Україні.

3) N31 Владислав Каськів (з натяжкою). З натяжкою, бо поки він конкретно нічого хорошого для України не зробив. Тепер Владислав Володимирович буде депутатом і чекаю від нього одного – ЛЮСТРАЦІЇ. ПОРА про це багато говорила, хай тепер виконують свої обіцянки. Хоча в цьому дуже сумніваюсь, адже Владислав не добився навіть люстрації списку НУНС.

Наявність в списку деяких людей відбиває бажання голосувати за НУНС: N13 Олександр Омельченко, N21 Давид Жванія, N23 Іван Плющ, N24 Юрій Єхануров, N36 Роман Зварич, N59 Олександр Третьяков, N68 Ігор Палиця та ін. Присутність любих друзів – не дивина, але для чого Ющенко витягнув з минулого української політики Плюща? ""Героя-чорнобильця"", екс-інваліда, який посилав людей з лопатами на ЧАЕС, коли був головою комітету з цивільної оборони (назва, може, неточна). Цих людей забрали прямо з роботи автобусами, дали в руки лопати і послали в радіаційне пекло. А на третій день видали МАРЛЕВІ ПОВ'ЯЗКИ! Зараз жертви цього злочину не мають навіть папірця, який би підтвердив, що вони були на ЧАЕС. А Плющ – герой! До речі, ще один "чорнобилець" – N22 Анатолій Матвієнко.

Не радують око і такі професіонали, як N15 Святослав Вакарчук, N39 Петро Ющенко (хтось хоч раз чув його виступ у ВРУ?), N44 Оксана Білозір, N87 Ярослав Ющенко.

Я збирався голосувати за НУНС, але не можу. Совість не дозволяє. Рука не підніметься голосувати за блок, в якому є люди, нічим не кращі за януковичів. За блок, яким фактично керує абсолютно безвольна і непослідовна людина, яка називала Кучму батьком і підписувала "лист трьох", засуджуючи акцію "Україна без Кучми".

Крім того відбиває бажання голосувати за НУНС їхня недолуга виборча кампанія. Ідіотське гасло "Ми скасуємо депутатську недоторканність" просто бісить. Складається враження, що мета нунсівських політтехнологів – не збільшити, а зменшити кількість голосів. І ще один великий мінус НУНСу – Ігор Палиця. Було б набагато краще, якби БЮТ і НУНС мали різні бізнесові інтереси. А так не голубі і помаранчеві змагають на виборах, а Ахметов і Коломойський в списку скоробагатьків.

Чудово розумію, що всі біди України від того, що при владі знаходяться одні й ті самі сволочі. Вони змінюють партії, блоки, ідеї, кольори, суперечать своїм колишнім словам і все заради одного – влади. І грошей. Без люстрації толку не буде. Кучма 10 років розказував, що в нас особливий шлях. Нинішні політики ("сини" і "учні" Кучми) і далі щось трусять, аби тільки за них проголосували. Треба просто перейняти досвід трохи західніших сусідів. Під час революції в Угорщині комуністів вішали на деревах вздовж вулиць. А в нас радянські злодюги присутні у всіх крупних партіях. Чого тільки не придумають наші керівники для покращення життя вже сьогодні. А все дуже просто – треба прогнати колишніх комуняк/кучмістів, яким нас...ти на Україну. Подивіть, де зараз та ж Угорщина чи Польща, а де ми! Як можуть покращити життя ті, хто вже неодноразово виявив свою сучність, чому люди голосують за цих гадів? Волков правду казав, куди йде Україна.

Тепер давайте подивимось, хто виступає за знищення кореня всіх бід України – за люстрацію. Це ВО "Свобода" – люстрація за принципом 3К (комуністи, кучмісти, кагебісти), ПОРА – принцип "1К" (кучмісти), частково УНП та інші праві партії. Каськів-люстратор опинився в одному списку з тими, хто може підпасти під люстрацію, те саме стосується Хмари і т. д. і т. п. І якщо хтось хоче розігнати всю цю НАВОЛОЧ, що в нас "елітою" зветься, то це Тягнибок.

Рейтинги показують, що, скоріше за все, коаліція буде помаранчева. Тому я не спаскуджу свій голос, а спокійно проголосую за Свободу. Проголосую за партію, 100% списку якої – українці, тоді як тільки 36% депутатів назвали себе українцями. 94% депутатів – вихідці з радянської номенклатури, в Свободі таких 0% (дані з партійної преси). За даними УКП 45% нардепів четвертого скликання – етнічні євреї. Я підтримую не всі ідеї Тягнибока, але Свобода – найкращий варіант з двадцяти. Кажуть, що "стеля" націоналістів – 2%. Але в нинішній ситуації Свобода може і пройти. Багато людей розчаровані, вони зрозуміли, що таке кольорові блоки і хто там сидить.

У виборчому меню представлено 20 страв, вибрати можна тільки одну. І якщо в борщі плавають зіпсовані продукти, то такий борщ краще не їсти, можна отруїтись. На жаль, ми вже 16 років вибираємо і труїмось неякісними стравами. І немає великого значення, скільки гидоти плаває в борщі, важливий сам факт її присутності. І гнати треба поганою мітлою тих поварів, які це допустили. Тому на виборах пошлю їх туди, куди, за словами Волкова іде Україна. Слава Україні!

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua