Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Вибір-2007. Ч1: Про голубих


5
Рейтинг
5


Голосів "за"
9

Голосів "проти"
4

Після року зради, брехні і кризи ми маємо шанс знову обрати парламент. Маємо шанс виправити помилки минулих виборів, ще раз оцінити дії політиків, про що читайте нижче.

Після року зради, брехні і кризи ми маємо шанс знову обрати парламент. Маємо шанс виправити помилки минулих виборів, ще раз оцінити дії політиків, про що читайте нижче.

В українській політиці нема "хороших" і "поганих", є погані і ще гірші. І не треба ідеалізувати якусь партію чи людину, не треба сваритись простим українцям, бо всі ми заслуговуємо на краще життя. Треба визнати, що ні голубі, ні помаранчеві не збираються, засукавши рукави і підкотивши штанці працювати тільки на благо України. Більше виходить на благо власної кишені, а для електорату просто підкидають кістку перед виборами. Так і зараз – запахло виборами, всі одягнули білі костюми і почали любити виборців (рекламу Ельдорадо пам'ятаєте?). Всі крупні українські партії і політики вже давно показали себе з найгіршої сторони, але в цій справі януковичі – абсолютні фаворити.

Звичайно, є серед помаранчевих кадри, достойні партії януковичів, які беруть участь у рейдерських нападах, б'ють даішників, підписують "соглашеніє" і купляють за державні (наші) гроші нові автомобілі, бо в них така традиція. Незважаючи на всі їхні злодіяння, вони не знижували податок на дивіденди (фактично ПДФО скоробагатьків) до 5%, не продавали заводи за майже стартовою ціною, не зобов'язували своїми законами мертвих міністрів писати заяви про звільнення. Помаранчеві так відверто і злочинно не давили підприємства конкурентів, не відшкодовуючи їм ПДВ, не видавали з бюджету 3,5 млн. грн. на боротьбу з корупцією громадській організації (!), яку самі ж заснували. Тепер проти хабарників в Україні буде боротись не тільки Ян Табачник (з баяном проти корупції!), але і Геннадій Самофалов (N178 ПР), громадська організація якого отримала НАШІ гроші. А за два дні, на які Ющенко призупинив указ, коаліціянти встигли скасувати норму закону про необхідність маркування ГМО в продуктах харчування. Складається враження, що вони тільки дивляться, як нашкодити українському народу.

І досі ніхто не спромігся переплюнути борця з силами темряви Раїсу Богатирьову (N2) в безглуздості і безвідповідальності заяви (Ющенко – сатана). Це ж світова сенсація! Чому ж вона зараз мовчить, хай представляє докази. Та януковичі навіть не змогли розслідувати, чим були наколоті апельсини на Майдані і в якому штаті США роблять американські валянки. Думаю, кожен нашоукраїнець чи бютівець зможе написати свою посаду без папірця і без помилок.

Всім відомо, що уряд Януковича – уряд проффесіоналів. Геолог (N6) дуже професійно управляє державними фінансами; сам прєм'єр навіть писати не вміє, а без папірця чи суфлера – ні бе, ні ме; Кузьмук (N41) дуже чесний (2000 р. "на його робочому столі лежали осколки ракети", що влучила у житловий будинок); ну а щодо міністра надзвичайних ситуацій (N5) – тут нема чому дивуватись, для нього ж нормальна доза радіації – 12 мілірентген. Всі пам'ятаємо, як екс-нетаківець Юрій Бойко (N49 ПР) казав у рекламному ролику: "Это не Россия повысила цены на газ, это вы не смогли договорится". Зараз Бойко міністр ПЕК і зміг "дагаваритися" на 130$/куб. м.

З професіоналізмом в януковичів не склалося, але склалося з ВВП. Їхнє урядування співпало з підвищенням світових цін на прокат чорних металів. Металургія – це майже половина українського експорту, як наслідок – значний ріст ВВП. Дивно, чому цього не згадують помаранчеві, коли оцінюють роботу Кабміну. А то виходить, що кааліція підняла ВВП, призначила Євро-2012 в Україні, наказала сонцю сходити і заходити.

Відповідно до урядового законопроекту "Про єдиний соціальний внесок" 20,5% відрахувань у Пенсійний фонд буде платити роботодавець і 20% – працівник! Тобто якщо зараз утримується трохи більше 15% зарплати, то януковичі планують здирати більше 35%! Коаліціянти впевнено і нахабно, порушуючи закони, добиваються свого. Вони навіть не виконують власний держбюджет, самі вибираю, які статті фінансувати, а які – ні. І найголовніше – януковичі заганяють нас в БОРГОВЕ ЯРМО, випускаючи у великих кількостях облігації. Хтозна, скільком поколінням українців доведеться розплачуватися за проффесіоналізм уряду.

Чи не єдиний регіонал, що час від часу говорить правду – Василь Кисельов (N35). Він прямо сказав, за кого нас має: "Луценко – НІХТО, як і БІЛЬШІСТЬ ГРОМАДЯН". Не сумніваюсь, що це позиція і партії януковичів і всієї "славної" кааліції. Цікаво, кого Кисельов мав на увазі, коли казав: "Хто більший злодій, хто ШАПКИ ЗРИВАВ чи сім мільярдів вкрав?". Га, Вікторе Федоровичу? Мешканці Цюрупинська добре знають ще одного оратора від Партії регіонів – Олексія Журавка (N140), який у "власному" місті, матюкаючись, кричав: "Я тут цар, а ви – НІХТО". Заради справедливості згадаю слова і Олександра Третьякова (N59 НУНС): "Майдан – це Ющенко і більше НІХТО". Це Ющенко мерз на Майдані в палатках, а ми, як завжди – ніхто.

Партія регіонів – уособлення всього кучмівського минулого України. Там Шуфрич і Васильєв, Костусєв і Піскун, Табачник і Кузьмук, Ківалов і Кінах, Толстоухов і Притика, Чечетов і Засуха... Тьху! Зібралась вся братія, кому ще мало страждань українського народу.

Якщо вірити рейтингам, комуністи проходять. Але в це мало віриться. Як можуть набрати 3% ті, хто продалися "алігархам, які розікрали країну". Це ж стосується соціалістів. Коли політик сьогодні говорить одне, а завтра суперечить сам собі – для України не дивина. Але коли таких цілі партії, виборці їх просто заплюють. Хоча це залежить від самосвідомості їхнього електорату. Соціалісти хоч отримали пару міністерських крісел, комуняки ж свою квоту віддали Мельнику і Папієву. Або в КПУ нема кандидатів на посади, вони тільки язиком вміють працювати (в обох значеннях) або за створення кааліції мало грошей отримали, і довелося продати ще й посади. Спекулянти!

Не можу без сміху згадати потуги комуняк у розслідуванні справи щодо якогось "Петрогазу". Коли дорослі дядьки з серйозним виглядом обличчя кажуть, що вони перевірили списки і ім'я Петро мають брат і кум Ющенка, можна тільки покрутити пальцем біля скроні. Вітренко з Сердючкою відпочивають. Якби вони копнули глибше, то виявили б, що і їхній лідер має ім'я Петро! Беручи до уваги нові факти, побажаємо неохолмсам успіхів у нелегкій справі.

Корчить з себе борця за народ Литвин. Він повертається, щоб дати справедливий порядок! На минулих виборах він пішов, а зараз повертається. Але пішов не сам – його ПОСЛАВ український народ. Який порядок може навести колишній голова адміністрації Кучми, ПЕРШИЙ номер ЗАЄДУ? Такий порядок ми вже пережили. Варто тільки глянути на другий номер блоку – Сергія Гриневецького і стає зрозуміло, що цей список – органічне продовження списку януковичів.

І пані Супрун знову рветься до влади. На минулих виборах гасло "Гроші є, потрібен порядок" виглядало дуже цинічно. Ну хто б сумнівався, що в неї гроші є? На відміну від вкладників АКБ Україна. Кажуть, що ліквідаційна комісія не може проводити процедуру ліквідації банку, бо він не банкрут. Просто деякі хитромудрі тодішні депутати не збираються віддавати набрані кредити.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua